Wpis z mikrobloga

@maciejkiner:

Jeśli fragment regulaminu, który przytoczyłeś, faktycznie tak brzmi, to polecam zatrudnić polonistę, albo kogoś, kto ma pojęcie o języku polskim, względnie kogokolwiek, kto ma choć trochę wiadomości o odmianie rzeczowników.

Specjalnie po to się zarejestrowałem.

I uprzerzam pytanie - nie będę dla was pracował :)
  • Odpowiedz
Bez obrazy, ale chyba mało wiesz o tym co tutaj możemy. Nie jedną sprawę wygraliśmy. I nie jest prawdą że to całkowicie ich własność. Ich jest serwer, domena etc. ale to tylko część wykopu. Sam mb kiedyś powiedział w wywiadzie, że sercem wykopu są jego użytkownicy. A wykop właśnie ma zawał.
  • Odpowiedz
A mnie zastanawia, czy rzeczywiście tak było - myślałem, że gdzieś tutaj zobaczę czarno na białym, że Koszalin dostał bana za zakopywanie, a tymczasem widzę, że wszyscy przyjmują to jako pewnik, chociaż nie bardzo wiem dlaczego.

Może dostał bana za coś innego? A może przez przypadek, bo ktoś kliknął nie na tego co trzeba? Wszyscy tu zakopują i jakoś nikt nie dostaje banów za to. Dlaczego akurat on? Z resztą, gdyby administracja
  • Odpowiedz
Tomek i Michał posłuchajcie:

Zjawie się specjalnie dla was na WykopParty i zadam kilka istotnych pytań.

Nie żartuję, jeśli będę na WP to spodziewajcie się gradobicia pytań.
  • Odpowiedz
Podobną sytuacje miałem ja. Zbanowali mi konto "ITALIANOPARMEZANO" za to ze zakopywałem linki reklamodawców i dodałem dosłownie 3 znaleziska sponsorowane z dość dziwnymi tytułami. DO DZISIAJ MI TAMTEGO KONTA NIE ODBLOKOWANO a byłem w pierwszej 50'ce. Przynajmniej przez pół roku wychodziłem z domu;)
  • Odpowiedz
Koszalin...pozostali...spójrzcie na Klidowy ranking...są to osoby "topujące" u konkurencji, więc trzeba dać do zrozumienia, że "nie z nami te numery Bruner". Ot, władza deprawuje - władza absolutna deprawuje absolutnie, prawda Michale?

P.S. To moje trzecie konto..dwa poprzednie zbanowano bezpodstawnie, nie odpowiadając na maile pisane na pomoc@, nie odpowiadając na żadną inną formę kontaktu.

Dziękuję, dobranoc. Pewnie jutro będę szary...
  • Odpowiedz
Koszalin zasłużył sobie na bana, niejednokrotnie zakopywał moje wykopy jako spam, chociaż nigdy nie były to linki reklamowe czy nawet jakieś prywatne blogi - zwykle ogólnodostępne w internecie, popularne strony.

BRAWO ADMINISTRACJO WYKOPU!
  • Odpowiedz