Wpis z mikrobloga

@Chudy_: uwierz mi, zero zwiazku - zwykly zbieg okolicznosci. Zbanowanie ich za zgloszenie spamu, to bylby prawdziwy strzal w stope... z shotguna... 5 razy... Kazde zgloszenie spamu tratujemy powaznie i jesli sie potwierdzi, to wyciagamy stosowne konsekwencje.
@maciejkiner: nie chcę nikogo niesłusznie oskarżać, więc jeżeli faktycznie to zwykły zbieg okoliczności, to zwracam honor. Jak dla mnie gdy widać same znaleziska z jednej domeny to chyba nic nie trzeba potwierdzać :)
Ale to wszystko dla dobra Wykopu, chcę by było tu w miarę uczciwie i zasady były przestrzegane, taki ze mnie wykopowy strażnik teksasu ;)
@maciejkiner: To chyba jednak jakiś żart, prawda? Już pominę fakt, że znowu kopnęliście w tyłek jednego z lepszych wykopowiczów. Do tego to ja się szczerze mówiąc już przyzwyczaiłem, ale ten powód? No na litość boską! W ten sposób zakopuje całkiem sporo ludzi. Mamy ,,upr spam," ,,jkm spam," ,,polityka spam," ,,dopalacze spam," ,,religiapokoju spam" itd, itp. Nawet bym się jakoś wybitnie nie zdziwił jakby okazało się, że nie ma zbyt wiele znalezisk,
@maciejkiner: Zastanawia mnie, jak to właściwie jest ze stosowaniem tej szerokiej definicji spamu i konsekwencjami nadużywania takiego powodu zakopu... I w sumie dlaczego osoby rozpoznane przez administrację jako spamerzy dalej sobie chodzą bezkarnie? Sam uznałeś za spam moje ostatnie znalezisko - http://www.wykop.pl/link/485849/co-jest-wlasciwie-nie-tak-z-muzyka-klasyczna/ , teraz siedzę i nie wiem, co ze mną będzie. Przecież nie zrobiłbyś tego od tak.
A może po prostu nie umieją angielskiego... Szczerze też tego nie czytałem, więc nie zakopuję i założę się, że zakopujący również.