Wpis z mikrobloga

@emcter: n----------e mózgowe? Popatrz jeszcze na komemtarze wykopów tutaj. I oni sie kurna potem dziwią że żadna baba ich nie chce. Jedni piszą ze pewnie i tak jej wina, inni ze dobrze zrobił, jeden napisał że zrobiłby tak samo. K---a 4miesiace. Słownie CZTERY. Pewnie i tak to dłużej niz najdłuższy związek takiegi bałwana ale bez przesady. Ludzie wyjeżdżają a 4 miesiące to nie jest dlugo!
  • Odpowiedz
@izeuszka: związki na odległość nie sa dla każdego. Sama w takim byłam I teraz tez jestem, ale dzielnie to znosze, ale my jako para jesteśmy podobno ,inni' a my sie po prostu kochamy i te miesiące bez siebie znosimy.
najwidoczniej chłopak nie chce tego ciągnąć, pewnie sie boi ze cos zrobisz,a on nie będzie miec nad Toba kontroli.
  • Odpowiedz
@izeuszka: Hahah turystycznie. Ja mojej nie puściłem, bo chciała jechać szwabom hotele sprzątać. Znalazłem jej prace, chociaż było ciężko, ale jak bym nie znalazł i ona by wyjechała to ja najpewniej razem z nią. A jak ty jedziesz "turystycznie" i to do rodziny, i nie chcesz go zabrać ze sobą, to się mu w cale nie dziwie.
  • Odpowiedz
Dziewczyna szuka rozwiązania problemu z osobą, którą kocha, na wykopie


@leinadekk: one nigdy nie szukają rozwiazania, po prostu piszę aby się wyżalić, my mamy posłuchać i pocieszyć. Nie @izeuszka: ?
  • Odpowiedz
@silent66: kto powiedzial ze nie chce? Ciagle mu powtarzam , ze bardzo bym chciala. jeszcze nikt nie urodzli sie w polsce z wiza do stanow. Nie jade tylko turystycznie moze zle to okreslilam, rowniez bede pracowac, na nasza wspolna przyszlosc i zarobie wiecej niz w polsce.
  • Odpowiedz