Wpis z mikrobloga

@izeuszka: popieram Ciebie. Jeśli dla niego 4 miesiące oddzielnie są nie do wytrzymania, to jak ma wytrzymać 40 lat razem? Niech spada. GL i zazdro, bo sam chętnie bym wyjechał na jakiś czas poznać świat i ogarnąć angielski
  • Odpowiedz
  • 0
@izeuszka: Głowa do góry, może być gorzej, i będzie.
Dobra, żartuje, współczuję, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Mnie różowy pasek zostawił miesiąc po moim powrocie po 6 miesiącach ;-)
  • Odpowiedz
Jeśli dla niego 4 miesiące oddzielnie są nie do wytrzymania, to jak ma wytrzymać 40 lat razem?


@D3lt4:
Haha, poważnie? Przeczytaj to jeszcze raz i powiedz, czy faktycznie jest w tym stwierdzeniu jakakolwiek logika.

To tak jakbyś powiedział: "jak dla kogoś 4 miesiące bez jedzenia kolacji są nie do wytrzymania, to jak wytrzyma 40 lat jedzenia
  • Odpowiedz
@izeuszka: P-----l go. Też wyjeżdżam w czerwcu na 3 miesiące do USA na work&travel i moja kobieta nie robi mi z tego powodu wyrzutów. Poznaliśmy się w styczniu i wtedy już wiedziała, że mam w planach ten wyjazd. Oczywiście wiem, że będzie tęsknić, ale te 3 miesiące to wieczność w porównaniu do całego życia. Twój niebieski to najwyraźniej jakaś p---a i tyle. A reszta wykopków popierającego tego stulejarza najwyraźniej nigdy
  • Odpowiedz
@D3lt4:
Póki co w granicach 2-3 lat. Zupełny, całkowity brak "ciężkości". Jest lżej niż samemu (a samemu i tak miałem lekko). Ale dziewczyna jest ogarnięta, a trucia z obu stron brak.
  • Odpowiedz
@izeuszka: gdzie masz zamiar pracować?

"Nie oszukujmy sie, kazdy by stad wyjechal gdyby mial mozliwosc"

No nie za bardzo. Ja teraz mam taką możliwość "od ręki" i też do USA (za wynajęcie całego wykończonego basementu z osobną kuchnią i kiblem bym płacił pewnie grosze, bo rodzina) ale nie jadę, bo jedyna praca jaka mnie tam czeka to fizyczny z-------l. Na wakację jak znalazł, ale nie na długi okres czasu.

@
  • Odpowiedz
@izeuszka: lol wczoraj słyszałem tę historie w radio eska i prowadzący prawie zerwali z laską w imieniu jej chłopaka xd a typo wcześniej się zapierał żeby tego nie robili bo ją kocha ;D
  • Odpowiedz