Wpis z mikrobloga

Drogie Mireczki, wiecie co jest szczytem rak content'u?
Nie jakieś tam fanpage na fb, czy gorzeki żale wylewane w komentarzach na pudelku, ale... sms'y na Eska TV w wieczorym programie impreza. TV w ogóle nie oglądam, ale jak jestem na siłowni i sobie biegam to przed oczyma mam telewizorki i często leci tam wspomniana Eska. Możesz wysłać sobie sms, za którego pewnie słono zapłacisz i w tym programie w pasku na dole wyświetla się treść tej wiadomośći. Macie pojęcie co w tych sms się wyprawia?
Połowa ludzi wyciąga największe brudy swojego związku i treść jest mniej więcej taka 'nie rań mnie ty bestio, nie baw sie mną, jak mogłeś pisać z tą lafiryndą,nie wiem czy moge Ci jescze ufać...'. Za to druga część jest zakochana po uszy i tak wyznaje swoją miłość: 'Sebastianku, umieram z tęsknoty! Kiedy wrócisz do swojego misia? Tęsknie za Twoim ciałkiem, czekam na Ciebie z winkiem , mua,mua'
Ludzie tam sobie nawet odpisują, i możesz sobie śledzić ich telewizyjne rozterki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak to czytam nie wiem czy to na serio, nie wiem też czy mam się śmiać czy płakać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #patologiazewsi #rakinstant #rakcontent
  • 8
@pinkbelt4195: widziałem tez to kiedyś. Jak na moje to fejk bo nie jestem w stanie uwierzyć żeby ludzie wydawali te 3-4 zł by napisac takie bzdury które wyświetla sie pewnie po godzinie od wysłania smsa