Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #wyscigikonne #mudkipztypujekonie

To co, ktoś ma ochotę spróbować eksperymentu z płatnymi miejscami?
6 wyścigów, 6 koni, 1 zakład akumulowany. Do wygrania 93,55 zł za postawione 2 zł ( ͜͡ʖ ͡€)

Konie dobre, tylko oby forma dopisała i żeby żaden się nie wywrócił.

Koniecznie trzeba przy obstawianiu zaznaczyć opcję e/w (each way).

Singla dam jutro.

@klatamistrz, @ReniferQ, @8_in, @zly_wieczor, @Metrack, @hirszu, @twisteros, @Reinmar5, @Kubunia13, @maku2291, @krycek2, @atakzsutuwrojemdzikichkleszczy, @Turambetto, @TomdeX, @DMN1, @kubix.
mudkipz - #bukmacherka #wyscigikonne #mudkipztypujekonie

To co, ktoś ma ochotę spr...

źródło: comment_rRzth4bvAf5RKGhFtpNxwwb5diXN8T0i.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@pavement: szanse duże, ale tylko na płatne miejsca (wtedy wygrana wyniesie ok. 95 zł). Nie ma no liczyć na to, że wszystkie te konie będą pierwsze.

@JanuszKarierowicz: ako, ale trzeba zaznaczyć "e/w" (each way), bo inaczej szkoda pieniędzy :) Na 56k nie ma co liczyć - szansa na nie jest bardzo, bardzo mała. Realne jest wygranie 95 zł.
  • Odpowiedz
@twisteros: nie będzie wyższej wygranej, bo to tak naprawdę są dwa kupony – pierwszy za 1 zł na zwycięstwa, a drugi za 1 zł na płatne miejsca. Ale gdyby np. wygrały dwa-trzy pierwsze konie z kuponu, to można byłoby zamknąć za ładną sumę... :)
  • Odpowiedz
@Turambetto: a zapomniałem obstawić :D Wybrałem go do zakładu, ale zacząłem latać po stronie, nie wpisałem stawki i nie obstawiłem :)
Z jakim kursem wszedł? 2.20? Można to sprawdzić, jak się wejdzie w historię zakładów.
  • Odpowiedz