Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #wyscigikonne #mudkipztypujekonie

To co, ktoś ma ochotę spróbować eksperymentu z płatnymi miejscami?
6 wyścigów, 6 koni, 1 zakład akumulowany. Do wygrania 93,55 zł za postawione 2 zł ( ͜͡ʖ ͡€)

Konie dobre, tylko oby forma dopisała i żeby żaden się nie wywrócił.

Koniecznie trzeba przy obstawianiu zaznaczyć opcję e/w (each way).

Singla dam jutro.

@klatamistrz, @ReniferQ, @8_in, @zly_wieczor, @Metrack, @hirszu, @twisteros, @Reinmar5, @Kubunia13, @maku2291, @krycek2, @atakzsutuwrojemdzikichkleszczy, @Turambetto, @TomdeX, @DMN1, @kubix.
mudkipz - #bukmacherka #wyscigikonne #mudkipztypujekonie

To co, ktoś ma ochotę spr...

źródło: comment_rRzth4bvAf5RKGhFtpNxwwb5diXN8T0i.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@msic: wchodzi, wchodzi. Ostatnio co prawda przegrywam, bo sporo eksperymentuję, ale generalnie jestem kilka stówek do przodu, więc nie mam powodów do narzekań ( ͜͡ʖ ͡€) Też na początku myślałem, że to czarna magia, ale to tylko pozory :) Aczkolwiek konie wymagają innego podejścia do obstawiania – wygrywa się rzadko, ale dużo. Czarne serie to normalka.

@SerniczeQ: nie, będzie przegrany kupon :)
  • Odpowiedz
@mudkipz: czyli ten kupon co podałeś to wszyscy muszą wygrać? i wtedy 56 tys? bo nie bardzo rozumiem
"Do wygrania 93,55 zł za postawione 2 zł "
i co to znaczy to each way
  • Odpowiedz
@msic: 56 tys. wygra się wtedy, gdy wszystkie te konie wygrają (zajmą pierwsza miejsca), ale jest na to bardzo, bardzo mała szansa.
93,55 zł wygra się wtedy, gdy wszystkie te konie zajmą płatne miejsca (w wyścigach z tego wpisu – trzy pierwsze miejsca).
Each way oznacza obstawianie płatnych miejsc.
  • Odpowiedz
@msic: dałbym w jednym kuponie Purple Harry, Trust Thomas i Poppy Bond, a w drugim resztę. Ale wygrana będzie malutka – 8 zł za postawione 2 zł.
  • Odpowiedz