Wpis z mikrobloga

właśnie zostało potwierdzone, że ex miał dupę na boku i wszedł w kolejny związek w dzień naszego rozstania. a trzy dni wcześniej powiedział że mnie kocha

edycja: pomyliłam się o tydzień. czyli minęło 10 dni od momentu gdy stwierdził że mnie kocha do momentu wejścia w kolejny związek. no #!$%@?

uczucie -100/10 nie polecam
#feels
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Madlen_: przytulam, #!$%@? mu w dupe i kamieni kupe. Nic nie wart skoro taki kłamca. Zaslugujesz na mezczyzne a nie na kłamliwą pizedczkę. Zjedz lody/mamusiny obiadek, obejrzyj głupi film, poćwicz, wyzyj sie i żyj dalej :*
  • Odpowiedz
bo jeżeli brzydsza to powinnaś się dobrze nad sobą zastanowić ;)


@t3rmi: a jak ładniejsza to powinna tez się wziąć za siebie. Tak czy siak uwazam, ze facet wyświadczył jej nie lada przysługę i jezeli nei jest zbyt głupia to będzie umiała to docenic i podjąc odpowiednie kroki.
  • Odpowiedz
@Madlen_: nie to miałem na mysli. Chodzi mi o to, ze jaak jestes gruba to powinnas zaczac cwiczyc, jak nie potrafisz sie wysławiac to powinnas zaczac czytac, jak nie potrafisz myslec to powinnas ogarniczyc wykop etc. Nie chodziło mi w zadnej mierze o zadne ktoki majace na celu zemste na ukochanym
  • Odpowiedz
@szymon_jude: Dużo komentarzy jak by to była wina @Madlen_ , ale to że koleś #!$%@? miał dupę na boku to mało kto zauważył, dla mnie to już oznacza 100% że on jest ten zły i koniec( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@inuu: alr to była jej wina. Myslala, ze faceta zdobiedzie raz i póxniej już nic nie bedzie musiała robic. to tak nei działa, trzeba sie starac, zeby partner czuł się kochany i potrzebny i trzeba tez dbac o swój wyglad i charakter tak żeby partner wciaż z toba chciał byc. Mowienie "zostawił mnie bo był gnojkiem" do niczego nie prowadzi - bedzie dalej ta sama kiepską osobą, kórej nikt nei
  • Odpowiedz
@szymon_jude: Niewiemy co się dokładnie stało ale wypok stronk, jak facet rzuci kobietę to pewnie jej wina bo sie nie starała bo nie była dla niego wystarczająca itp. jak kobieta rzuci faceta to suka, też jej wina, zdradzała i miała 4 na boku xD
  • Odpowiedz