Wpis z mikrobloga

bo jeżeli brzydsza to powinnaś się dobrze nad sobą zastanowić ;)


@t3rmi: a jak ładniejsza to powinna tez się wziąć za siebie. Tak czy siak uwazam, ze facet wyświadczył jej nie lada przysługę i jezeli nei jest zbyt głupia to będzie umiała to docenic i podjąc odpowiednie kroki.
@Madlen_: nie to miałem na mysli. Chodzi mi o to, ze jaak jestes gruba to powinnas zaczac cwiczyc, jak nie potrafisz sie wysławiac to powinnas zaczac czytac, jak nie potrafisz myslec to powinnas ogarniczyc wykop etc. Nie chodziło mi w zadnej mierze o zadne ktoki majace na celu zemste na ukochanym
@szymon_jude: Dużo komentarzy jak by to była wina @Madlen_ , ale to że koleś #!$%@? miał dupę na boku to mało kto zauważył, dla mnie to już oznacza 100% że on jest ten zły i koniec( ͡° ͜ʖ ͡°)
@inuu: alr to była jej wina. Myslala, ze faceta zdobiedzie raz i póxniej już nic nie bedzie musiała robic. to tak nei działa, trzeba sie starac, zeby partner czuł się kochany i potrzebny i trzeba tez dbac o swój wyglad i charakter tak żeby partner wciaż z toba chciał byc. Mowienie "zostawił mnie bo był gnojkiem" do niczego nie prowadzi - bedzie dalej ta sama kiepską osobą, kórej nikt nei chce