Wpis z mikrobloga

twoje zdjęcie jest creepy


@Matyson: A mi się @CzerwonaPapryka1 podoba, IMO ładna, tylko szminka zbrodniczo niedobrana do typu urody i perspektywa niefortunna. Zresztą ma 441 plusów, chyba nie wszyscy plusowali ironicznie? I ja rozumiem, że nie każdy się każdemu musi podobać, ale można to, kuźwa, wyrazić uprzejmiej niż ludzie w komentarzach pod jej wpisem, ewentualnie można też w ogóle się nie odzywać.
  • Odpowiedz
@Martuchna69: Marta serio... Gdyby mi skasowali moją treść bezpodstawnie to bym miał to w dupie. Zrobiłem tak nawet parę dni temu na pewnych forum na które zaglądam okresowo. Jakiś mod który jest tam krócej niż ja, wyskoczył z jakimiś wątami o temat, który był jak zawsze.. i wyróżniał się rozbudowaną treścią I jeszcze grozi, że skasuje.. zrobiłem edita na 10 znaków i odpisałem mu niech kasuje..
wali mnie to.. Bez
  • Odpowiedz
@Martuchna69: Jeżeli mogę coś wtrącić dla waszej edukacji to jedną z niepisanych reguł internecie jest: "W internecie nie ma kobiet", co nie oznacza to tego co myślisz.

W prawdziwym życiu, faceci lubią Cię za to że jesteś kobietą, bo chcą Ci głęboko wepchnąć knagę.
Zwracają więc uwagę na to co mówisz i udają, że to co mówisz jest to interesujące, mądre czy nawet ciekawe.

W internecie natomiast, nie mają możliwości wepchnięcia Ci po same kule, a ten fakt oznacza, że przewaga bycia kobietą tutaj nie istnieje. Nie dostajesz bonusów do konwersacji tylko dlatego, że można
  • Odpowiedz