Wpis z mikrobloga

@CzerwonaPapryka1: ej beka serio laska, jakby mnie obchodziło twoje zdanie co mi pasuje, a co nie to bym poddała się podobnej ocenie jak wy. Zabawne jest tylko to, że może Cię zdziwię, ale mam podobne zdanie na temat koloru swojego włosów i aktualnie próbuje z niego zejść. Co do czepiania się do twojego zdjęcia, widzisz czasem tak mam, że coś mi zapadnie w pamięć i jak mam czas o ochotę
  • Odpowiedz
@slepowzroczny: Tak, zabawnie się spinam hihihi pocisnę tej i tej, albo napiszę tutaj, ojejuuu jak śmiesznie :)

Wzajemnie : w dupie byłaś, gówno widziałaś, skoro dla Ciebie moje trzy-pięć zdań to "zabawne spinanie się" bo piszę zupełnie inne rzeczy kiedy się zdenerwuje, a Ty niestety jesteś ostatnią osobą która byłaby w stanie to wyłapać :)

Kończę tę dyskusję, ciężko mi się zniżyć do IQ ziemniaka, a niestety u Ciebie tylko
  • Odpowiedz
@Martuchna69: Nie dziw się że za pierwszym raz było mało plusów bo zdjęcie niezbyt ładne. Przypuszczam że na żywo wyglądasz lepiej bo twarz jest dość symetryczna ale na foto wyszedł Ci przyćpany wzrok a zdjęcie z tej perspektywy sprawia że twarz wydaje się strasznie długa a szczęka za duża . Buziak wyszedł jakbyś nie wiedziała czy się uśmiechać czy wydywać usta więc kojarzą się trochę z wywiniętymi ustami szympansa :/
  • Odpowiedz