Wpis z mikrobloga

@Cender: Imo może chodzić o coś w tym stylu: gdy ktoś wrzuca zdjęcie fajnego samochodu typu Datsun 240Z, większość chętnie pisze pochlebne komentarze na temat pojazdu, natomiast gdyby ktoś robi wpis typu: patrzcie przegrywy na moje auto monitory nasmarowane xD zawód syn hehe, to automatycznie taka zawartość wzbudza niechęć ze względu zachowanie autora, którego intencją jest przechwalanie się na stronie ze śmiesznymi obrazkami i szukanie atencji, dlatego też zawartość wpisu (czyli
@Killjoy: Poznajesz mnie, a ja od pierwszego zdania zaczynam przechwalać się jaki to ja nie jestem zajebisty.

Druga sytuacja:
Poznajesz mnie i Twoja przyjaciółka, która mnie znała wcześniej opowiada Ci o mnie w samych superlatywach.

Naprawdę nie widzisz różnicy?

Tak samo jest z wrzucaniem zdjęć #ladnapani przez osoby trzecie, co świadczy że komuś się ona podoba i wrzucanie swoich fotek w #pokazmorde co zazwyczaj się równa z komunikatem "PATRZCIE JAKA JESTEM
@silverm: Będzie autocytat:

No to może PRZESTAŃCIE, #$%^@, PLUSOWAĆ?!


Jakoś w przypadku niebieskich zielonek numer z mordą nie działa, a siedzi tu trochę różowych i kilku gejów. Mi osobiście czyjaś twarz czy nogi na głównej w ogóle nie przeszkadzają, ale jeśli przeszkadzają tobie i innym, to ogarnijta plusujących, nie będzie atencji - nie będzie #pokazmorde po 3 sekundach od zarejestrowania.
@Cender: a komu mam napisać, że jest atencyjną dziwką, jak wrzuca zdjęcie jakiejś dziewczyny znalezionej w internecie? W jaki sposób ma się odbyć festiwal stulejarstwa pod zdjęciem osoby, która jest nieobecna na portalu? Takie komentarze pod zdjęciami prawdziwych dziewczyn wrzucających swoje twarze na wykop, są (tak ja uważam) wynikiem zasrania gorących wpisami w stylu "NO HEJ, JESTEM TU JUŻ TYDZIEŃ WIĘC CHYBA NAJWYŻSZA PORA ŻEBYM POKAZAŁA ŻE FAKTYCZNIE JESTEM KOBIETĄ, COBYŚCIE
Nie nie, ja oczekuję rozumu i godności oraz logiki od niebieskich pasków, które mają calusieńki tag #ladnapani, ale jak któraś z tych ładnych pań pojawi się na mirko i postanowi ukazać się inaczej jak w arabskim stroju ludowym, to urządzają gównoburzę.


@Killjoy: Wyraziłaś zdziwienie i zarzuciłaś brak logiki jeśli chodzi o różne traktowanie pań spod tagu #ladnapani i #pokazmorde, więc łopatologicznie starałem Ci się wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje.
@silverm: Nie, naprawdę się dziwię dlaczego macie pretensje o dostawanie zdjęć kobiet, a dużo mirabelek jest ładnych i bardzo ładnych. Ładne dziewczyny dodają zdjęcia, a wy foch. A jeśli któraś pokaże jakiś dekolt czy odsłoniętą nogę, to się tu robi Arabia Saudyjska 2.0
@Killjoy: Dziewczyno czy Ty nie rozumiesz słowa pisanego?
Nikt nie lubi ludzi przechwalających się, chełpiących się czymś, szczególnie gdy w żaden sposób sobie na to nie zapracowały. Dlatego nikt nie polubi kolesia chwalącego się kasą, która dostał od rodziców - "hehe, zawód syn", a większość podziwia ludzi, którzy osiągnęli finansowy sukces ciężką pracą, dobrym pomysłem.

Tak samo poza stulejarzami nikt nie będzie podziwiał ostentacyjnie chwalącej się swoją urodą ( która po
@Killjoy: ja się dziwie, że tak mało osób korzysta z opcji usuwania komentarz pod własnym wpisem - dla mnie jakiekolwiek obrażanie się pod to łapie. I też nie ogarniam jak można komuś napisać "o kur, jaki krzywy ryj xD" - żenada.