Wpis z mikrobloga

@Cender: Tez tego pojąć nie mogę, ładne dziewczyny same im dają coś fajnego do obejrzenia, to niee, o ty nierządnico, akceptowalne są tylko zdjęcia w nikabie i to tyłem do obiektywu!!
  • Odpowiedz
@Magej: Nie nie, ja oczekuję rozumu i godności oraz logiki od niebieskich pasków, które mają calusieńki tag #ladnapani, ale jak któraś z tych ładnych pań pojawi się na mirko i postanowi ukazać się inaczej jak w arabskim stroju ludowym, to urządzają gównoburzę.
  • Odpowiedz
@Cender: Może mirkom chodzi o to, że wrzucający zdjęcie #rozowypasek ma świadomość, że jest ładnym paskiem i dostanie atencję, a przecież kobieta to skromna powinna być, oczka cnotliwie spuszczać i się rumienić jak jabłuszko, jak ktoś jej komplementy prawi, a nie że tak sama na nie czeka i jeszcze się ubierze, umaluje i ustawi tak, żeby je dostać, z własnej inicjatywy, jawnogrzesznica jedna!!
  • Odpowiedz
@Cender: Bo wykop to nie facebook, instagram czy inne gówno, które służy do #pokazmorde. Jak zawsze widzę jakiś atencyjny różowy czy nie daj bóg niebieski z podpisem "#fituje", to #!$%@? strzela, a szczególnie, gdy robi to zielonka-i to jeszcze dostała się w gorące, tylu mamy stulejarzy ( ) Nie o taki wypok nic nie robiłem.
  • Odpowiedz