Wpis z mikrobloga

@Caldo: największy talent i kompozytor aktualnie jeśli chodzi o muzyke filmową ;) 28.04 wychodzi nowa płyta od two steps from hell - Battle Cry, gdzie będą same nowe kawałki od bergersena i nicka
@qnebra: wiem że nie skomponował, ale i tak tworzy najlepszą muzykę jeśli chodzi o trailery, jest ona wielokrotnie lepsza od muzyki hansa dlatego napisałem że też muzykę filmową, że mimo do żadnego filmu nie zrobił to i tak samymi trailerami często przewyższa same ścieżki dźwiękowe w nich(np final frontier i ost w interstellarze, dla mnie ten jeden kawałek jest o wiele lepszy od i tak super ost od zimmera)
@Jurigag: napisać jakiś epicki kawałek mający trzy minuty i z którego zostanie użyte 30 sekund najbardziej epickiego fragmentu jest chyba łatwiej niż coś co ma kilkadziesiąt minut i przez ten cały ten czas urywać dupę. Niewielu kompozytorów robi ścieżki dźwiękowe do filmów, które można określić "o żesz by to #!$%@? mać! Dupę mi urwało, takie to intensywne #!$%@? jest.".
@Caldo: creation of earth jest król "sun", chociaż jak dla mnie to od 2:04 do końca jest mistrzostwo świata, uwielbiam Bergersena za mistrzowskie dawkowanie napięcia i takie "narastające" brzmienie.