Wpis z mikrobloga

To był Mój Prezydent. Jedyny prawdziwy jakiego mieliśmy od 1990. Z klasą, wiedział jak postępować z Ruskimi jednocześnie trzymając z Zachodem ale z dozą nieufności. Zupełne przeciwieństwo Gajowego. O Pierwszej Damie już nawet nie wspomnę bo to co teraz mamy nie wymaga komentarza. #polityka
JanuszKarierowicz - To był Mój Prezydent. Jedyny prawdziwy jakiego mieliśmy od 1990. ...
  • 12
  • Odpowiedz
  • 77
@JanuszKarierowicz: ta babka byla prawdziwa pierwszą damą. Z glowa na karku. Nie zasypiała na spotkaniach... nie robila glupich min i jej mąz nie robił przypałów co 20 sekund.
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: niesamowite jak zmienia się pogląd na niego po tych kilku latach. Pamiętam, że kilka miesięcy przed wyborami Lechu nie miał szansy na reelekcję, media kreowały go na kartofla ośmieszającego Polskę a każdą dyskusję dotyczącą jego polityki można było zakończyć stwierdzeniem "spieprzaj dziadu".
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: Prównajcie teraz tego Bronkobusa z tymi normalnymi ludźmi. Niebo a ziemia. Wyobrażacie sobie, żeby P. Kaczyński wskakiwał na krzesła w Japonii, żeby mówił szogunie, pisał o bulu i nadzieji, jednocześnie wspominając OFIARY żołnierzy wyklętych. Chociaz i tak uważam, że jako pierwsza dama największe wrażenie robiła na mnie Jola K.
  • Odpowiedz