Wpis z mikrobloga

Mirki, zbieralem, zbieralem i nazbieralem xD Kupilem adidasy ultra boosty. Pierwsze wrazenia : #!$%@? system. Moze to efekt przeskoku (wczesniej biegalem w wysokich hyperdunkach do kosza) ale wydaje sie ze one same biegaja :D. Sa dosyc drogie ale polecam calkowicie. Zapomnijcie o new balancach z Lidla, tylko boosty. #bieganie #buty #biegajzwykopem
Pobierz H.....n - Mirki, zbieralem, zbieralem i nazbieralem xD Kupilem adidasy ultra boosty. ...
źródło: comment_a4dcxm45X2hLf846SwEwK0Q2ef2WXfsT.jpg
  • 19
Kupilem adidasy ultra boosty.


@HeatFan: Gratulacje za #!$%@? kasy w markę.

Moze to efekt przeskoku (wczesniej biegalem w wysokich hyperdunkach do kosza) ale wydaje sie ze one same biegaja :D.


Efekt ceny robi swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Kasa kasą, ale design świetny.
@Luka_Wars: kolego jestes normalny? :D Raz, ze adidas wreszcie odbil sie od dna wprowadzajac na rynek technologie boost i dogania powoli nike. Z boostem mam tez buty do kosza i jest to amortyzacja lepsza niz pianka lunarlon. Dwa - a jakie buty uwazasz za nie markowe i nie przereklamowane?? xD Asicsy - marka, nike - marka, reebok tez marka. Mam rozumiec, ze ty biegasz w samodzielnie wystruganych chodakach z amortyzacja z
Raz, ze adidas wreszcie odbil sie od dna wprowadzajac na rynek technologie boost i dogania powoli nike.


@HeatFan: Znaczy się Adidas sam wyprodukował technologię, nazwał ją, a ty jak pelikan łyknąłeś ją? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gratulacje. Wiedz, że własne technologie mają też buty z Biedronki i Pumby z bazaru. Podwójne gratulacje za analogię, ponieważ Nike była marką produkującą sprzęt sportowy kilkanaście lat temu.

Z boostem mam
@Luka_Wars: no i ok. Tylko nie wmawiaj mi, ze systemy : boost u adidasa i zoom i lunarlon u nike sa tylko i wylacznie chwytem marketingowym. Nie mam zadnych twardych dowodow ale to czuc, gdy but ma inny system amortyzujacy. Moze nie az tak w bieganiu, ale w koszykowce jak najbardziej. Pewnie znalazly by sie jakies niezalezne testy, ale nie chce mi sie ich szukac ( ͡° ͜ʖ ͡
Tylko nie wmawiaj mi, ze systemy : boost u adidasa i zoom i lunarlon u nike sa tylko i wylacznie chwytem marketingowym.


@HeatFan: Nie zamierzam. Może nawet boost jest lepszą amortyzacją od np. ring od Kalenji. Mówię jedynie tyle, że cena jest podyktowana także marką (zwłaszcza u takich starych producentów jak Adidas czy Nike), a nie samą jakością amortyzacji - no chyba, że ten but adidasa z jakichś kosmicznych materiałów jest
@HeatFan: ja zrobiłem odwrotnie, najpierw 3 lata biegałem w czymś z amortyzacją (skręcone kostki, wysiadające kolana, bóle pleców), a potem 5 lat na amortyzacji z liści (kontuzji brak). Ale tobie, jak i innym fanom amortyzacji na wykopie, polecam Kangoo Jumps (są jeszcze droższe niż te adiki).


@Wniebowziety: tak kiedyś się zastanawiałem jak te kangoojumps wpływają na szybkość biegu... i aż się zdziwiłem: "Prawdopodobnie w KJ będziesz biegł z 75% szybkością