Wpis z mikrobloga

@lxxxxxxl #!$%@? 10 lat ciezki trening, pilnowałem michy przez 80% tego czasu i wiem jak mozna wygladac naturalnie po takim czasie, pewnych rzeczy nie przeskoczysz chocbys sie zesrał pod tą sztangą robiąc te męskie cwiczenia. I nie napisalem, ze zrobil to w dwa lata tylko ze za duza roznica od tego jak wygladał dwa lata temu. I nie mam bolu dupy. Jedz jak chcesz wstrzykuj co chcesz wygladaj jak chcesz. Pozdro kebab
@lxxxxxxl zreszta zdjecie moze nie oddawac stanu faktycznego i bez pompy moze to inaczej wygladac, sa momenty, zwlaszcza jak Ci z wk robią rzezbe ze widac ze nic nie biora i maja po te 40-41 w lapie, a potem bam 2 miechy masa i 45-46 na zdjeciach. Ja przy 176 cm nie przekroczylem 44 cm w lapie ale tez nie twierdze ze sie nie da. Tylko jak tos przy takich gabarytach ma
@kamdz: przeciez WK to klamliwe blazny ;p a co do tematu soku, to wszystko dla ludzi ale po #!$%@? udawac i klamac ze sie nie bierze jak juz sie za to zabieramy ;/
@lxxxxxxl: zdajesz sobie sprawę, że on nie tylko zrzucił fat, ale w miejsce fatu wyrobił mięśnie takich samych rozmiarów, a nawet i większe ? ja nic do chłopaków z WK nie mam, kibicuje im, podoba mi się to co robią. To że nie przyznają się (jeżeli biorą) też ma swoje plusy, bo niby "pokazują" że bez też można i dużo osób porzuca taki pomysł przynajmniej na jakiś czas. A to czy