Wpis z mikrobloga

jakie staty to podnosi?


@calaprawdaprostowoczy: Daje perka "Życie wieczne", oraz "Komunia z Bogiem" (+3 do Ducha).

Poza tym jest jeszcze 7 umiejętności :

"Dar Mądrości" - zwiększa Mdr +1
"Dar Rozumu" - zwiększa Int +1
"Dar Rady" - aktywna umiejętność, dodaje dodatkowe, niebieskie wybory w dialogach z ludźmi i w interakcji życiowej
"Dar Męstwa" - zwiększa Str +1
"Dar Umiejętności" - zwiększa losowo skille craftowe
"Dar Pobożności" - zwiększa umiejętność "Modlitwa"
@GraveDigger: Ale Beliar nie znosił widoku światła i niszczył wszystko, co Innos stworzył. Ujrzał wtedy Adanos, że w ten sposób nic nie może istnieć na świecie: ani jasność, ani mrok. Stanął więc między swymi braćmi i próbował pojednać ich ze sobą. Jednakże bez skutku. Ale tam, gdzie stanął Adanos, ani Innos, ani Beliar nie mieli żadnej władzy. W miejscu tym ład i chaos współistniały w harmonii. Tak oto powstało morze, a
@patrickwro: Dobrze pamiętasz, ale czy my go aby nie spotykaliśmy 2 razy, potem już na żywo? Zresztą nawet jeśli tylko we śnie, to i tak tam trafił jako ateista. Nawet mi go nie żal( ͡° ͜ʖ ͡°) w odróżnieniu od Safiyi i Ganna:(
@Killjoy: ateiści idą na ścianę niewiernych, ale mi chodzi o sam fakt czy Biszop zginął, co chyba było pozostawione do własnej interpretacji. chociaż nie jestem pewny czy nie można było spytać o niego Kelemvora pod koniec gry