Wpis z mikrobloga

JA PIERDZIELĘ JAK MNIE DENERWUJĄ TAKIE SMAKOSZE, NO KURDE. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY SMAKOSZ NAJLEPSZE PIWO NA ŚWIECIE OO JAKA KLAROWNA, PODKREŚLAM KLAROWNA PIANA. ALBO "OO KUPIE SOBIE PIWO, ALE NIE JAKIEŚ NORMALNE, MUSI BYĆ MAŁO ZNANE, JESTEM LEPSZY BO PIJE PIWO REGIONALNE A WY CO NADAL KASZTELAN CZY ŁOMŻA? JA PIJĘ LWÓWEK, SMAKUJE JAK OCET Z PIEPRZEM ALE PIJE, NIEBO W GĘBIE, GDYBY BYŁO CIUT MNIEJ ZNANE TO PRZYTULIŁBYM STAREGO Z CAŁYCH SIŁ TAKI BYŁBYM PODNIECONY, ZROBIŁBYM JESZCZE TEMAT ŻE MAŁO ZNANE I DROŻSZE. ROZUMIEM CHĘĆ WYRÓŻNIENIA SIĘ, ALE PIĆ PIWA REGIONALNE DLA WĄTPLIWEJ ZNAJOMOŚCI PIW? KSZTUSISZ SIĘ, POCISZ I LECI CI Z NOSA ALE UDAJESZ, ŻE CI SMAKUJE I JEST PYSZNE. MOŻNA TO PORÓWNAĆ Z ROZKOSZĄ PODCZAS DŁAWIENIA SIĘ CHRZANEM. PRAWDZIWE SZOŁ ZACZYNA SIĘ KIEDY TAKI TWARDZIEL MOŻE SIĘ WYKAZAĆ I ZACZYNA ROBIĆ PIWO Z GOTOWYCH KONCENTRATÓW. CO TAM MATI, ŁOMŻĘ EXPORT PIJESZ ALBO ZNOWU PERŁA? JA PIJĘ PIWO DOMOWEJ ROBOTY HEHE COŚ CI NIE IDZIE TA ŁOMŻA, JA TO NIE WIEM JAK WY MOŻECIE PIĆ TAKIE MDŁE XD CO TAM CHCESZ SPRÓBOWAĆ SEBA? TYLKO WEŹ ZOBACZ JAKA KLAROWNA PIANA I PIĘKNY ZAPACH XD A TERAZ ZW NA MOMENCIK BO MUSZE SIE POCHWALIĆ NA FORUM PIWOWARSKIM ZDJĘCIEM MOJEJ PIERWSZEJ WARKI PIWA XD

#pasta #piwowarstwo

  • 23
  • Odpowiedz
@MrAnielski: Też nie pogardzę bo lubię próbować nowych smaków ale przecież większość tych super znawców to taki odpowiednik wege-faszystów w stylu "jak Ty możesz jeść mięso?" to oni mówią "Jak Ty możesz pić Tyskie?!"
  • Odpowiedz
@Mikimoto: Mi wystarczy, że przez jakiś czas przyjaźniłem się z ziomkiem który taki wielki znawca. Nie mogliśmy na piwie pogadać o dziewczynach czy muzyce, musiał #!$%@?ć o pianie i ładnym kolorze więc z czasem zacząłem go namawiać na wódkę bo wtedy przynajmniej mogliśmy normalnie gadać xD
  • Odpowiedz
@Pikaczu: Porównanie nietrafione, raczej powinno być "Jak Ty możesz jeść parówki, gdy jest taki zajebisty tatar." Jestem takim wielkim, hardcorowym smakoszem, ale nie narzucam się znajomym. Jak o coś pytają to odpowiadam co wiem i tyle. Znajomi biorą w pubie tyskie, a ja co innego i nie przeszkadza mi to, jak będą chcieli to spróbują i sami ocenią. Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie pierdzielił o swoim hobby. "Jeździsz fiatem?
  • Odpowiedz