Wpis z mikrobloga

@Hrabia_Serek_von_Hochland: Totalnie zielony jestem z informatyki. Nie wiem od czego zaczac naukę. W sensie jaki jezyk na poczatek itd. Wiem, ze sa jakies info w google ale jako zupelny laik nie jestem wstanie ocenic co jest istotne a co nie. Dlatego pytam tutaj o rade. Wiec osoba ktora nie ma zielonego pojecia o programowaniu od czego powinna zaczac? Mozna sie nauczyc tego samodzielnie? Czy tez lepiej uderzyc w studia albo jakies
@SuperKowal: Nauczysz się samodzielnie z książek, kursów online i innych materiałów dostępnych w internecie oraz pisząc programy. A co do języka to poczytaj co ci google podpowiada, bo takie tematy pojawiają się na wszelkich forach bardzo często.
@SuperKowal: Tego się obawiałem. Nie rób tego. Programowanie to nie jest dobry pomysł na biznes, jeśli tego nie uwielbiasz. To są tysiące godzin spędzonych na nauce i bycie non stop na bieżąco ze standardami. Jeśli to tej pory nie interesowałeś się technologią, to skąd pomysł żeby na tym zarabiać kasę? Ja pierwszy program napisałem jak miałem 11 lat, większość dobrych profesjonalistów w branży zaczynała podobnie.

Nie mówię, że się nie da.
Pobierz m.....y - @SuperKowal: Tego się obawiałem. Nie rób tego. Programowanie to nie jest do...
źródło: comment_FcRFc4T70tydeQNKhVHUllJ08wBjFq2w.jpg