Wpis z mikrobloga

#koncert #riseagainst
Kupiłem jakiś czas temu bilet przez Eventim, na koncert Rise Against. Dzisiaj podali info że koncert przeniesiono z hali Torwar do klubu Progresja. Orientuje się ktoś czy przy takiej sposobności można domagać się zwrotu kasy za bilet, czy nie ma na to raczej szans?
Tutaj pytanie do mirków z #warszawa - dobrze to, czy lepiej sobie odpuścić (a bilety odsprzedać, czy coś)?
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dawidinho8: ja #!$%@?ę, jaka ja jestem teraz wściekła, to Ty cumplu nawet nie wiesz. Możesz oddać bilet i dostaniesz hajs, ale bez niego na koncert nie wejdziesz. Mądra agencja PRESTIŻ MJM zrobiła golden circle w KLUBIE, który mieści max. 1200 osób. Przecież my się tam #!$%@? pozabijamy.
  • Odpowiedz
@scharlottka: Poszukałem info i już wiem że mogę bilet oddać, także luzik. :) I mam zamiar tak zrobić, za taki hajs + dojazd do warszawy to ja podziękuję tłuc się w jakimś klubie... No #!$%@? żart.

  • Odpowiedz
@scharlottka: Sądzę że jakbym zdecydował się jechać to nie żałowałbym, ale mimo wszystko rozsądek wygrał i już wolę tą kasę na coś innego wydać (może na woodstock skoczę, sądzę że było by to 10x lepsze rozwiązanie :) ).
  • Odpowiedz
@Dawidinho8: na woodstock i tak pojadę :P po prostu szkoda opuszczać koncert ulubionego zespołu przez nieogarniętą agencję. Zastanawiam się czy nie pojechać do Pragi dzień wcześniej, tam jest jakiś fest i w przeliczeniu na PLN za bilet wychodzi ok. 120 zł.
  • Odpowiedz
@gorzka: cumpel jedzie na 100% do Pragi, ja jeszcze zobaczę, trochę mi się nie uśmiecha taki wyjazd jednak. No i w Warschau zawsze można poprosić jakieś Gorzkie o kawałek podłogi :D
  • Odpowiedz
Progresja sprawdza się raczej na koncertach mniej lub średnio popularnych zespołów w stylu Enter Shikari - wtedy jest miejsce na pogo. Niby zmieści się tam całkiem sporo ludzi - ale raczej podczas spokojnych imprez w stylu Zacieraliów. Ten klub dupy nie urywa, ale od biedy może być. Jest trochę większa niż dajmy na to Proxima (chociaż osobiście akurat wolę Proximę bo jest lepiej położona, nawet ignorując koszmarną wentylację*), ale nie bardzo widzę jak oni chcą tam upchnąć wszystkich fanów RA, zwłaszcza z perspektywy robienia jakichś circle pitów itd. No chyba, że planują ograniczyć liczbę biletów (w co wątpię).
Nie bardzo pojmuję ideę Golden Circle na koncercie RA, ale skoro bilety są po 250 PLN to chyba jakoś będą chcieli to wyegzekwować - choć nie bardzo wiem jak, barierkami? Podzielenie Progresji na kawałki - na koncercie RA to dość egzotyczny pomysł. Miejsca będzie mało.
Gdzie te czasy RA grającego w Parku Sowińskiego?

Jak będę w czerwcu w Warszawie to się pewnie wybiorę, chociaż chyba bardziej z sentymentu (zobaczyłbym RA po raz 5) niż z chęci słuchania ich ostatnich płyt... bo IMHO to jest akurat największy problem - te ich nowe wałki są średnie.

Jeśli
  • Odpowiedz
@gorzka: pozwolę sobie skopiować tu wiadomośc do @scharlottka

"Cena za bilet na płycie - 790 koron, w przeliczeniu 116 zł.
Obiekt to "Incheba Arena", możesz w google poszukać, z tego co ja widzialem wydaje się całkiem w porządku na koncert. :)

Kwestia zabrania się tam razem wygląda tak, że z kumplem miałem do Warszawy jechać autem (jego), mamy do Wawy ~320km, do Pragi 300. Jesteśmy z Opolskiego (Opole), więc jeśli byśmy jechali autem to stamtąd możesz się z nami zabrać, zawsze to taniej na paliwo wyjdzie, tylko że sytuacja jest tu jeszcze mocno niejasna. Kumpel (...) myślę że pojedzie, ale nie chciałbym teraz naobiecywać Ci, a potem świecić oczami. :P Jakby znalazł się jeszcze ktoś kto by chciał się z nami zabrać to tym lepiej,
  • Odpowiedz