Wpis z mikrobloga

#csgo nie zniese! Czy jest mozliwe ze bedzie jakas promocja i kupie taniej nz za 11 eur? Juz mnie tak wlurwiacie, ze mnie chui strzeli jak nie zagram...
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
O.o... Uożesz #!$%@?... A może mam starą czwórkę wygraną w konkursie?

@donOGR: od niedawna jestem na mirko i jeszcze nie lapie, czy nie dostane warna za przeklinanie...

@Malin_kg: gralem w cholerę w 1.6 i CZ, potem troche w Source a od paru lat rzadko siadam przed kompem, bo czasu nie ma. Widze od cholery hashy csgo i pomyslalem, ze moze warto wrocic... Ale zniecheciles mnie skutecznie :)

A...
@LuK1337:
  • Odpowiedz
  • 0
@LuK1337: nie sa, ale tak jak pisalem wyzej - bardzo malo gram i jak juz wydaje hajs na gry to na takie, ktore mnie zatrzymuja na dluzej. Nie gralem dawno po sieci i jak ma byc tak, ze odpale, posiedze 2-3h i stwierdze, ze jednak jestem noob i nie mam czasu na cwiczenie to tych czterech dych troche mi szkoda, dokladam dyche i mam polowke łychy - tez na 2-3 godziny
  • Odpowiedz
@Malin_kg: powiedziałbym że to CS'a będzie miał na długo, nie BF'a. Za chwile wyjdzie kolejna część BF (o ile już nie wyszła, nie wiem) a CS przez kilka lat przynajmniej zostanie jeszcze.
  • Odpowiedz
  • 0
@Malin_kg: no sentyment po prostu (zwlaszcza, ze gra na odswiezonych mapach musi byc zajebista). Pocinalem chwile w BF2 swojego czasu ale zupelnie nie to. Gralem tez w ktoregos MoH (tego co mial GROMowca na okladce) i bylo calkiem ok ale spolecznosc #!$%@?... Strasznie moje nerwy cierpialy. Dlatego pytam o promocje :P
  • Odpowiedz
@epll: mam akurat w mbanku więc też natychmiastowo dojdzie, kupiłem 2 gifty podczas IEM Katowice, jeden już sprzedałem mirkowi, drugi do sprzedania.
  • Odpowiedz