Wpis z mikrobloga

Czołem Miarasy! Nabyłem wczoraj dwie urocze planszówki. Horror w Arkham, oraz Abyss. Czy są tu jacyś fani gier planszowych? Ludzie z wiedza ktorzy pomoga ogarnac zasady pierwszej? Ktoś kto polecilby inne? A moze opowie o swoich wrazeniach zwiazanych z ktoryms z wyzej wymienionych tytulow? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak wyszukiwalem w wypokowej szukajce "horror w arkham" to wyskakiwaly same Batmany ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#planszowki #gryplanszowe #gry #horrorwarkham #abyss #grybezpradu
  • 13
@n0rex Dzieki :)
@Jednobrewy Wlasnie oprawa graficzna przykuła moją uwage, a sprzedawca pokazał mi jak wyglada zawartosc, opowiedzial i polecil jako krotka gre dla 2-4 osob, co na swieta pasuje jak ulal! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rymbaba No wlasnie slyszalem wiele pozytywnych opini na jej temat, ze niesamowicie klimatyczna i wciagajaca, ale chyba do instrukcji bede musial przysiasc na spokojnie w domu :P
@FILEmoniusz: horror w arkham rewelacja, ale niestety byłem graczem i tylko chłonąłem co robi moja postać i jak pomóc innym, nie skupiałem się bardzo na regułach. Pamiętam tyle, że jeśli nie ma współpracy, to żegnaj balu panno lalu
@Jednobrewy Troche mi podjezdza grafika Blizzardem, co nie jest w zadnym wypadku wadą! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FabulousFabio I to wlasnie byla jedna z rzeczy ktore mnie sklonily do wyboru tej gry. Kooperacja. No i universum Lovecrafta :)
@Rymbaba Byłoby super, dzieki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ogole strasznie "zdupiłem", bo chcąc jak najlepiej dla tych pięknie ilustrowanych kart z jednej i drugiej gry,