Wpis z mikrobloga

Brzydki #niebieskipasek szuka ładnej i rozgarniętej #rozowypasek.

Moje zalety:
- poczucie humoru, które sprawi, że uśmiech nie będzie Ci schodził z ust, j----y król komedii
- wiele moich ciekawych zainteresowań zapewni atrakcyjne formy spędzania czasu, nie będziesz się nudziła
- energia do życia, optymizm i ciekawość świata
- umiem świetnie gotować
- odpowiedzialny, godny zaufania i uczciwy, można na mnie liczyć
- brak kija w dupie
- odważny, stanę w Twojej obronie, jak będzie Ci coś groziło
- skłonny do poświęcenia w razie Twojej niedoli
- pracowity i ambitny
- niezłe zarobki na własnej działalności gospodarczej
- zadbany i schludny
- własny zadbany samochód, jak nam coś strzeli do głowy to możemy pojechać w świat w p---u
- nie dam sobie wejść na głowę, będę dla Ciebie partnerem, a nie podnóżkiem
- PEWNY SIEBIE, NIE BĘDĘ SIĘ ŻALIŁ NA SWOJĄ BRZYDOTĘ, BO TO K---A NIEPOWAŻNE

Ja p------e, przeczytałem dzisiaj wpis w gorących i przy okazji miałem ostatnio na barze kilku takich malkontentów, jacy to oni nie są brzydcy, a kobiety c-----e i ich nie chcą. Czemu się dziwią, jak już na starcie sami siebie skreślają? Niby czemu jakakolwiek kobieta ma na nich spojrzeć, a co dopiero pozwolić sobie wsadzić ich p---s w w----a, co mogłoby skutkować rozmnożeniem, skoro sami pewnie brzydzą się siebie jak pałują wiplera? Zawsze w-------a mnie ta mentalność stulejarzy. Najlepiej, jak będziesz siedział na dupie przed kompem, w--------ł czipsy i batony, nie mył się, a loszka 10/10 będzie błagała, powtarzam BŁAGAŁA, żeby wskoczyć na twojego rumaka.

Nawet największy łachmyta ma jakieś zalety, którymi mógłby wyróżnić się z tłumu, a jak nie ma to zawsze może je nabyć. Zrób rzeźbę i wyrywaj Karyny na jędrny triceps, przeczytaj pół Biblioteki Narodowej i wyrywaj przeintelektualizowane studentki polonistyki na recytację dzieł Bukowskiego, okradnij kontener Caritasu i wyrywaj alternatywne post-hipsterki na jebiący stęchlizną sweterek.

A przede wszystkim bądź pewny siebie, nawet jak jesteś najbrzydszą osobą na świecie. Drugiej takiej mordy nie ma na świecie. Już chociażby dlatego jesteś wyjątkowy. Zrób z tego swoją zaletę.

Albo po prostu się zabij, ulży Tobie i całemu Twojemu otoczeniu, które musi słuchać p---------a #przegryw 'a.

#boldupy #oswiadczenie #podrywajzwykopem #tfwnogf #wujekdobrarada
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Guwniaq: nie każdy ma tyle odwagi, żeby tak robić, ale na litość Boską, żyjemy w czasach, gdy poznawanie innych jest proste jak nigdy. Nawet brzydki jełop bez zainteresowań i z niską pewnością siebie znalazłby jakąś loszkę dla siebie. No, ale jak stulejarzom marzy się modeleczka 11/django i każda 60kg+ to waleń to co zrobić
  • Odpowiedz
@TowarEksportowy: w dupie byłem, g---o widziałem, więc się wypowiem

przeczytaj wpis do końca to zrozumiesz o co w nim chodziło, a jak przewertujesz gorące to nawet znajdziesz wpis do którego nawiązywał początek, chyba że przeczytałeś do końca i po prostu w dziwaczny sposób przyznajesz się, że czytanie ze zrozumieniem jest Ci obce, elo
  • Odpowiedz