Wpis z mikrobloga

@Mawak: Słuchałam ostatnio o bardzo podobnym eksperymencie w nocnej audycji Trójki (nie wiedziałam, że tam takie głupoty puszczajo). Była audycja o pamięci wody i opowiadała pani ekspert jak to oddali pod opiekę dwóm klasom szkoły podstawowej garnek z ryżem w wodzie. W jednej klasie dzieci miały do niego mówić same miłe rzeczy, głaskać garnek i wyznawać mu miłość. W drugiej zaś dzieci miały krzyczeć na garnek z wodą i przeklinać (hmm,
@kiera1: Proszę powiedz, że to jedna z twoich fotoszopek. Nie wierzę, że ludzie nawet rozważają taką ideę.

Sprawdziłem na facebooku, ten wpis jest jednak prawdziwy.

@Mawak: Widzę, że mają tam więcej tego typu wpisów. Czy to konto jest prowadzone na poważnie, czy to jest swojego rodzaju parodia?
Śledziłem trochę poczynania tej "fundacji" za gimbusa. Z przykrością stwierdzam że nie trollują.

Ew ktoś strollował ich.


@Mawak: Z 10 lat temu moim hobby było śledzenie najdziwniejszych zakątków internetu i muszę przyznać, że Fundacja Nautilus wiodła prym w głupocie i bawiła mnie bardzo, ale za wypromowanie Jackowskiego to śmiertelny #!$%@? im w serce.
@Mawak @ttinyowski to jest nic. Na lekcjach rosyjskiego w liceum oglądaliśmy kiedyś film "dokumentalny", w którym woda zmieniała strukturę na gorsze po napisaniu "Adolf Hitler" na butelce. Na lepsze zmieniała po napisaniu "Anioł" lub "Matka Teresa" xD a jezus chodził po wodzie, ponieważ jego supermoce zmieniały strukturę wody kiedy po niej szedł xD Jeżeli komuś uda się znaleźć ten film to niech woła, bo znajduję tylko teksty na ten temat, np. http://www.wateroflive.ru/fotov.php
@Mawak: ale bk, pod wpływem tego posta odlubiłem fanpage Nautilusa bo nie będę się poniżał, a tutaj proszę - na Mirko to odkryli xD

Miałem polubione, bo swego czasu (w sumie nadal) interesowała mnie tematyka UFO (mam swoje powody) i choć ogólnie jestem sceptykiem, to z ciekawości czytałem na ten temat....ale oni coraz bardziej tracą kontakt z rzeczywistością XD
@powiedz: Powodzenia:) Rob dokumentacje fotograficzna co kilka dni i daj znac w watku za jakies 4-6 tyg co z tego wyszlo. Moze jednak slowa i emocje maja wiekszy wplyw niz im przypisujemy. Jak masz jakies pytania odnosnie eksperymentu pisz na priv.