Wpis z mikrobloga

Mirki, świetna #promocja gdzie #rozdajo w BZ WBK - 100 zł na karcie + 20 zł do Empik za otworzenie konta i kilka przelewów. Banalnie proste warunki, mam jednak pytanie do osób które były w WBK - czy tam karta jest aktywowana od razu czy trzeba aktywować ją samemu i czy jak jej się nie aktywuje to pobierają opłatę jak w ING czy nie? Szukam pwnego sposobu na uniknięcie opłaty za kartę i konto. No i jak tam się zamyka konto?
#agapoleca #promocja #promocje #rozdajo #zadarmo #banki #bank #cebuladeals #okazja
  • 11
@hamskloss: ale nie mam zamiaru tam być dłużej aniżeli do wypłącenia nagrody :) także zakładam, biorę, zamykam
@marianwro: no jak więszkosć tego typu promocji
@Felonious_Gru: a opłatę pobierali za to?

poza tym nurtuje mnie jedno: czy jak nie aktywuje karty to będą pobierać opłatę? bo inaczej chyba opłat za nią się nie obejdzie - ew. zastrzeżenie
@marianwro: ok rozumiem, ale tutaj w promocji kartę trzeba wziąć bo taki wymóg ale nie ma nic ze nie moge jej zastrzec bo np. zgubie, nie ma tez mowy o tym ze musze ja aktyowawac ale czy bank nie pobiera wtedy oplaty (w ing tak wlasnie jest)?
@promocyjnaaga: Konto jest darmowe lecz opłata za kartę wynosi 7zł - opłatę za kartę zapewne pobierają od razu, nie ważne czy aktywowana czy nie. Gdy zobaczyłem, że pobrali mi 7zł to za 5 minut pojechałem do bzwbk, zrezygnowałem i założyłem konto w #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank Mam znajomą w oddziale wbk i mówiła, że dużo ludzi rezygnuje z konta przez tą opłatę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kamilg16: ja zrozumiałam to tak, że tylko w oddziale można skorzystać "Lista Placówek Banku Zachodniego WBK S.A., w których można skorzystać z promocji „Konto dla Inwestora”"

Promocja odbywa się w wybranych Oddziałach Banku Zachodniego WBK S.A., w których znajduje się Doradca wykonujący czynności związane ze świadczeniem usług maklerskich. Lista Oddziałów, w których będzie realizowana Promocja dostępna jest na stronie internetowej Banku www.bzwbk.pl/kontodlainwestora.