Wpis z mikrobloga

Czy jest jakiś sposób oduczenia psa od łapania z ziemi wszystkiego co popadnie?, Mój pies ma fascynację totalną jedzeniem szyszek(toleruje), gałęzi(mniej, bo się boje o drzazgi) i leśnych kup(wiem, że moda, że można zarobić, ale ja i tak wolę aby on nie jadł). Bo jedyne co mi przychodzi do głowy to...kaganiec :<
pic. related
#psy #jedensmiesznywhippet #tylkopsy #pytanie
quit13 - Czy jest jakiś sposób oduczenia psa od łapania z ziemi wszystkiego co popadn...

źródło: comment_jPDl4XH413w9l8BSkaqH6WTQ3rZKRG9N.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@quit13:
mówiąc kolokwialnie - powodem jest #!$%@? żarcie.
Brakuje mu błonnika i ma zaburzoną gospodarkę fosforowo potasową.

Powiedz mi czy patyki i szyszki zjada czy tylko gryzie?

Polecam kupic psu suszone żwacze wołowe albo przynajmniej lucernę - zielony granulat dla królików będzie git, są tam też inne zioła, które pomogą psiakowi. Po dwóch-trzech tygodniach zobaczysz znaczącą różnicę.
  • Odpowiedz
@Bieniuraper: Mówiąc też kolowialnie - problemem nie jest #!$%@? żarcie, a wybrzydzanie mojego psa. Ostatnio próbuje go przerzucić na samą suchą karmę, a ten się buntuje bo najwyczajniej w świecie - średnio lubi gryźć jedzenie :< A kupy są kremowe. Jak mu zaczynam urozmaicać żarcie, no to jak to psy - od namiaru wrażeń dostaje sraczki. Jak dostaje jedną karme, to jej nie chce jeść, ale kupy super zdrowe. No
quit13 - @Bieniuraper: Mówiąc też kolowialnie - problemem nie jest #!$%@? żarcie, a w...

źródło: comment_4qzYNnpdtVM0XDBi5urtvqoK2VdQG0HJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz