Wpis z mikrobloga

Jest trochę nudne, jak się biega stale tą samą trasą. Rower nie wyklucza biegania, można biegać i uzupełniać to rowerem, a także odwrotnie. Sporo zależy od miejsca w jakich jeździsz, biegasz =)
@Gummy: jednorazowe strzelanie 30-50 zł, własny karabin (taki sensowny) od 370-400 zł w górę. (Brak górnej granicy) + okulary (od 30 zł, bez górnej granicy) + reszta buty, mundur etc. Podstawy nie są drogie (Tzn jak każde inne hobby np wędkarstwo).
@bartov: Stary, porównywanie roweru do biegania to jak porównywanie casual gaming z hardcore gaming. Jasne, oglądanie kwiatków, pagórków i widoczków jest fajne i łatwe, dlatego większość ludzi gra sobie w jakieś gry typu skyrim, ale wydaje mi się, że więcej radości osiągają np. hardkorowi gracze CS 1.6 - gdzie grają podstawowe mapy tak długo, aż będą na nich mistrzami.

Każdy kto jeździ rowerem cieszy się widoczkami, biegacz cieszy się ze swoich
Pobierz mampiecrakwszystkielewe - @bartov: Stary, porównywanie roweru do biegania to jak poró...
źródło: comment_j4md4TpaeNZKoZeR7fXoOuu14KwGE3xn.jpg
@bartov: to sobie posprintuj, zrob jakis konkretny trening tempem interwalowym, progowym to zobaczysz jaka frajda. Na rowerze mozna to samo, ale juz nie jest tak satysfakcjonujace jak #!$%@? na wlasnych nozkach
@bartov: > no spoko, ale bieganie jest nudniejsze od jazdy na rowerze :P

a ja bym porównał bieganie do jazdy na rowerze tak, że wersje szosowe są faktycznie mało ciekawe, w terenie już trochę lepiej, w górach oba sporty są zajebiste a jeśli do tego dołożymy czytanie mapy czyli BnO i MTBO to nie widzę większych różnic, tyle, że rower pochłania więcej kasy i na zawody trzeba brać skrzynię. Uprawiam obie
@nnogi: Chodzi mi o mikrouszkodzenia kości i chrząstek stawowych, entezopatie, zapalenia ścięgien i kaletek maziowych. Zapytaj ortopedę- nie znam żadnego, który poleciłby bieganie w mieście. Jak już, to w lesie, gdzie jest miękko i najlepiej tak z 7 km.

Na rowerze też można się nabawić podobnych przyjemności (przykładem jest niżej podpisany ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale zdecydowanie rzadziej.