Wpis z mikrobloga

@Coolek: Ja dostałem wezwanie na komisję z terminem miesięcznym. Mam stwierdzone problemy z sercem, z kręgosłupem i daltonizm. Termin czekania do specjalistów, którzy mogli mi wypisać o tym oświadczenie - 2 miesiące.

Kategoria A here :)
Kategoria A here :)


@PerkoS: Oświadczenia nie przeskoczysz. Przede mną na komisji był chłopak ze szklanym okiem. Nie chcieli mu tego wpisać w papiery, nawet jak im to oko na stole położył :D

Ostatecznie nie wiem czy by dostał A, ale kazali mu się zgłosić z zaświadczeniem.
@Afropolon: W swoim ojczystym kraju nie czuję się jak u siebie dlatego też nie mam zamiaru go bronić. Będę pierwszym który stąd wyjedzie na wieść o konflikcie zbrojnym. Możesz być tego pewnym. Znam kilka języków. Jestem dość dobry w pewnej dziedzinie. Znajdę pracę wszędzie.
Nikogo nie namawiam do służby wojskowej, jeśli nie chce, ale wojskowi to najwięksi jajcarze na świecie. Mógłbym sypać anegdotkami do rana, ale skoro post jest o komisji lekarskiej w WKU to pamiętam jak ja byłem na komisji i był tam taki grubas. Oczywiście dostał kategorię A, jak niemal wszyscy. Zapytali go, w jakiej jednostce chciałby służyć. Do dzisiaj nie wiem, czy grubas robił sobie jaja czy naprawdę myślał, że może sobie cokolwiek