Wpis z mikrobloga

A rozebrać sie przy takim to bym chyba spłonęła ze wstydu.


@CiociaDobraRada: Ale po to są romantyczne kolacje PRZY ŚWIECACH a nie PRZY REFLEKTORACH, żeby co nieco ukryć w półmroku, a następnie partnera tak obrobić, żeby zawsze chciał jeszcze raz niezależnie od drobnych niedoskonałości (bo kto ich nie ma).
@malutkaMi: @malutkaMi: Dobra a powiedzcie mi moje koleżanki z mirko :) Po czym poznać, że dziewczyna myśli tak jak wy? Na co zwrócić uwagę? Jak ktoś się chce taki z wami spotkać to co, odmawiacie? Udajecie, że spotykacie sie z kims innym? Co robić aby jednak taką dziewczynę przekonać do siebie? :D Oczywiście zakładam tutaj ze reakcja jest identyczna jak wasza. Bo ja mam w zwyczaju olewać w myśl zasady
@takelbery: juz kilka razy uslyszalam ze zadzieram nos do gory i wydaje sie niedostepna. Ja tego oczywiscie nie widze i nie czuje i nie robie specjalnie. Wdaje sie w powazne dyskusje, bronie zaciekle swojego zdania i wyzywam takiego goscia na pojedynek xD czy cos w tym guscie. Generalnie to chyba nie umiem powiedziec po jakim zachowaniu to poznac. Po przybieranej masce 'jestem super hiper niezalezna'?