Wpis z mikrobloga

@CiociaDobraRada: sadzać po charakterze pisma pewnie jesteś inteligenta osoba, ładne pisanie świadczy tak samo o wyglądzie zewnętrznym wiec pewnie tez jesteś ładna, ja niestety umiem tylko ładnie pisać bez błędów, i nie przenosi sie to na wygląd :( wiec z takimi dziewczynami jak ty mogę pogadać tylko przez internet
@purdzynator: Ty. Twoja dziewczyna zadawała się z jak to napisałeś " kompletnymi idiotami (max 5/10)" (pewnie wiesz to jedynie z jej opowiadań) i mimo krótkich związków pewnie nie miała oporów przed rozbieraniem się. W związku z Tobą rozebrała się dopiero po pół roku, a Ty traktujesz to jako plus. Lubisz płacić więcej i dostawać mniej?
@Nekron: druga sprawa jest taka, że zaliczać dużo kobiet to żadna sztuka, ale znaleźć kogoś odpowiedniego i stworzyć związek w którym jesteś szczęśliwy już tak. Zupełnie inny wymiar satysfkacji.
@malutkaMi: a zdajesz sobie sprawę z tego, ze jestes atrakcyjna, czy niezbyt? Bo ja to kurna wiem, ze jak się odwale na miasto to moge miec kogo chce (ok,polowe z nich:D), ale nie... Jestem zbyt wierna i za bardzo szanuję księcia nieroba - mógłby sie obrazic i co wtedy ;( mialabym za duzo pieniędzy i swietego spokoju, lol.