Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski. Tez tak macie, że przystojni faceci was oniesmielają i wolicie się umawiać z brzydalami? Bo ja se zawsze myślę, ze jak taki piękniś to co on ode mnie chce albo że se zaraz znajdzie inną pannę. A rozebrać sie przy takim to bym chyba spłonęła ze wstydu.
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@barani_leb: no kurna raczej. Budzisz sie rano koło wiecznie zjaranego brzydala bez pracy i ambicji, idziesz do roboty, gotujesz i sprzątasz, a ten burak mysli ze mu sie to nalezy. Przez tą blokadę właśnie tak wybieram facetow.
  • Odpowiedz
@CiociaDobraRada: czekaj, czekaj, dobierasz sobie (niewazne jak, na potrzeby tej dyskusji to nieistotne) brzydkich (subiektywne), bezrobotnych leserow? Nie lepiej wybrac sobie brzydkiego pracowitego czlowieka z perspektywami? :D
  • Odpowiedz
@CiociaDobraRada: ja tak mam z ladnymi kobietami, ale tylko z takimi, ktore widze ze mnie oceniaja pod tym wzgledem i same siebie widza, glownie przez pryzmat swojej urody. Jakby byly przez to lepsze i na wiecej zaslugiwaly, bla bla. Dobrze jest sie trzymac ludzi przecietnych mimo wszystko :))
  • Odpowiedz
@sillemo: Nie daj się, dziewczyno! Ja się najpierw zaczęłam łamać... ale postanowiłam z tym walczyć - widocznie był zbyt słaby dla mnie. Opłacało się. Znalazłam sobie jeszcze inteligentniejszego i przystojniejszego ( )
  • Odpowiedz
@arizona_muse:
@CiociaDobraRada:
Nie no dziewczyny, czegoś tu nie rozumiem. Czyli Wy sobie "szukacie" facetów? Tylko po to żeby jakiś był czy co?
Normalnie powinno wyglądać to tak, że kogoś poznajemy i dopiero po tym poznaniu zaczynamy czuć czy byśmy coś chcieli czy nie. Tak zaczynają się zdrowe związki.
  • Odpowiedz
@kiszczak: ...Serio? To wszystko wywnioskowałeś z tego, że napisałam ,,znalazłam"? Ok, powinnam była napisać ,,poznałam jeszcze bardziej inteligentnego i przystojnego faceta, później się w nim zakochałam z wzajemnością, po czym chodziliśmy na randki, aż w końcu zostaliśmy parą" ( ͡º ͜ʖ͡º)
#logikaniebieskichpaskow

Ja tak mówię, moi znajomi tak mówią, obcy ludzie tak mówią i nikt oprócz Ciebie nie miał z tym słowem nigdy
  • Odpowiedz
@arizona_muse: Nie, to wszystko wywnioskowałem z całych opisów- "tak wybieram facetów", "biorę nieudacznika", "znalazłam sobie" itp.
Z tych określeń jasno wynika stosunek do "poszukiwań" drugiej połówki i do jego osoby. Nie partner, a dostawka, której szuka i wybiera się najlepszą jak w sklepie.
  • Odpowiedz