Wpis z mikrobloga

@osomfajer:

Zapomniałem że polska jest wspaniałą zieloną wyspą, dynamicznie sie rozwija dzięki upraszczaniu prawa a państwo dotrzymuje umów które zawiera.


Nie, wręcz przeciwnie.
W Polsce jest #!$%@?, ale jest też wiele innych państw w których jest jeszcze gorzej niż u nas.
  • Odpowiedz
Podziwiam facetów którzy biorą na siebie obowiązek negocjacji w takich sprawach. Trzeba sporo przejść w życiu żeby wiedzieć jaką nutę zagrać. Sam po pół godziny rzucania grochem o ścianę bez iskierki nadziei powiedziałbym:

odliczę spokojnie od 10 do 0, a potem skacz, bo większej oglądalności już nie przyciągniesz.


W Polsce jest #!$%@?, ale jest też wiele innych państw w których jest jeszcze gorzej niż u nas.


@Antlion: i to jest
  • Odpowiedz
@Dibhala: Pozwolisz, że sparafrazuję pewien cytat: Polska to piękny kraj, tylko ludzie to #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale tak jest, widać nawet w codziennym życiu, że polak polakowi polakiem ;)
Sporo po polsce przejeździłem z cumplem dostarczając jakieś chemiczne gówna do betonowni. Ale głównie to dwa mieliśmy stałe miejsca do których jeździło się co tydzień: Kutno, szczerze mówiąc nie powiem co to za firma była,
  • Odpowiedz
Nie zgadniesz co się stało przy kolejnym transorcie,


@Antlion: strzelam w klasykę:
Wyszedł szef "gównofirmy" bo widział jak się kiwaliście ze zbiornikami. Widział też, że w międzyczasie jego nieroby tylko patrzyły przez okno jak się szarpiecie, byleby tylko rąk z kieszeni nie wyciągnąć. Ochrzanił i przy następnym razie zagonił do roboty, bo równie dobrze mogliście wyrzucić wszystko z paki i odjechać nie oglądając się za siebie. Ale to byłoby tak mocno po polsku ...
Chyba że szef był pajacem i wyszło jeszcze bardziej kuriozalnie ... też
  • Odpowiedz
Jak zacząłem czytać to myślałem, ze historia będzie wyglądała w ten sposób: policjant ratuje murzyna przed popełnieniem samobójstwa. 8 lat później ten sam murzyn okradł policjanta, który go wtedy uratował.
  • Odpowiedz