Wpis z mikrobloga

@Colek: wyjdę na ignoranta, ale serio, czym to się różni od klawiatury za 2 dychy? rozumiem myszke za 2 stówy, słuchawki za 3, ale klawiatura za 4 która wygląda jak zwyczajna kupiona w tesco firmy MADE IN CZINA?
To co wyróżnia "mechaniki":

Bardzo wysoka jakość (20 do 50 mln wciśnięć). Przez cały ten okres (w większości przypadków ;p) przyciski aktywują się tak samo, nie ma (jak to w przypadku membranowych) zmian w sile potrzebnej do aktywacji przycisku. Tutaj jak przycisk "pada" to po prostu już się nie wciska.
Podłączając klawiaturę przez port ps2, nie ma żadnych ograniczeń w liczbie przycisków wciśniętych równocześnie (np. naciskając 20 przycisków naraz, w Wordzie pojawi
@formal: zgoda, moja klika jak maszyna do pisania i jestem z niej cholernie zadowolony, bo po prostu taką chciałem mieć
@AmonGoeth: bardziej chodzi mi o informację zwrotną czy klawisz został wciśnięty, przy przepisywaniu dłuższych tekstów "klik" klawisza lub jego mechaniczny przeskok jest potrzebny, kiedy piszesz nie patrząc na klawiaturę/monitor
@RPG-7: @formal: @Zatwardzenie: @programersky: via http://www.test-gear.pl/dobor-klawiatury/

Bardzo wysoka jakość (20 do 50 mln wciśnięć). Przez cały ten okres (w większości przypadków ;p) przyciski aktywują się tak samo, nie ma (jak to w przypadku membranowych) zmian w sile potrzebnej do aktywacji przycisku. Tutaj jak przycisk "pada" to po prostu już się nie wciska.

Podłączając klawiaturę przez port ps2, nie ma żadnych ograniczeń w liczbie przycisków wciśniętych równocześnie (np. naciskając