Wpis z mikrobloga

#!$%@? z tym, że w dwa dni zarobiłem prawie 36 klocków na czysto na #bitcoin. Ale nie #!$%@? zawsze źle.
Najbardziej w tym wszystkim #!$%@?ą mnie osoby które znajdują się w moim otoczeniu.
Ojciec:
- No co ty kurde siedzisz po nocach przed tym komputerem. Za robotę byś sie wziął a nie siedzisz i nic nie robisz innego. Wyszedłbyś gdzieś, CV poroznosił. Chyba Ci internet wyłączymy. Bo ty uzależniony jesteś od tego monitora.
- przypominam Ci tylko że od pół roku to ja ciebie utrzymuje siedząc przed komputerem, kiedy ty siedzisz przed telewizorem na bezrobociu... nawet nie myśląc...
Dziadkowie: A Ty wnuczku czemu nigdzie nie pracujesz? Może byś poszedł do tesco chociaż na nocki towar porozkładać to by ci zawsze kilka złotych wpadło do portfela.
- no mówiłem wam, że przez komputer zarabiam.
- a to legalne to? Może przestaniesz to robić, bo jeszcze kłopoty na wszystkich sprowadzisz
Znajomi:
- no ja to w (wstaw nazwe firmy) pracuje zarabiam (tu wstaw kwote do 3000 i odejmij 500zł wymyślonych premii) a Ty co robisz?
- siedze przed kompem.
-aha no to byś się wziął do normalnej pracy, a nie. To jest życie i prawdziwa praca a nie. Przed kompem to ja moge sobie pograć hiehiehiehie
Przyjaciel: Kiedy te bitkojny wypłacisz i robimy te pizzerie?

Nie wiem czy to wynika z troski czy zazdrości. Większość osób uważa, że jak oni #!$%@?ą w fabryce to to jest prawdziwa praca, siedzenie przed komputerem to nie jest praca. Najgorsze, że tak wiele debili w to wierzy i chcą to udowodnić tym ludziom którzy zazwyczaj mają 5 razy większe pensje za "siedzenie na dupie i klikanie myszką co może robić każdy"

A jak sie zdarzy ktoś kto sie tym zainteresuje to patrzy na wykresy i mówi:
- eeee. dla mnie czarna magia. Nie nadaje sie na to.
- nie nadajesz sie do tego by kupić taniej i sprzedać drożej?
- no bo to nie jest takie proste
()
  • 192
@oniee: już myślałem że to Ty jesteś tą grubą rybą na bitmarkecie co ostatnio stawiał ściany ~250 BTC ale doczytałem że huobi( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie przejmuj się głupim gadaniem niektórzy i tak tego nie zrozumieją. Jak sądzisz do ilu spadnie?
@oniee: akurat ja nie czytam wykresów bo to jak wróżenie z fusów. Właściwie to dla mnie cena nie jest zbyt ważna bo staram się jak najmniej siedzieć na btc i jak tylko okazja to wyskakuje na zł. Tak z ciekawości pytałem;) Ja nie gram na dźwigni bo to czysty hazard. Lepszy mały zysk lub brak zysku niż strata;)
@oniee: ja wiem że dostane za to masę minusów, ale mając 36k w 2 dni, na #!$%@? ty się zadajesz z ludźmi zarabiającymi najniższą krajową, pracującymi w fabrykach etc?

Zaraz mi tu nawrzucają że nie wolno rezygnować ze znajomych bo to nie fair że to o niczym nie świadczy.
Po co ci znajomi którzy jedynie do ciebie wyciągają po coś łapę albo demotywują?
Nie oceniam ludzi po zawartości portfela

a powinieneś. Oczywiście nie kierować się tym w stu procentach, ale nie wziąłbym jako partnera do mojego interesu życia osoby która była w stanie zarobić max 2k miesięcznie, choćby to był najlepszy kolega. Tak samo zarabiając w 2 dni tyle co oni przez 2 lata, nie powinieneś brać ich opinii pod uwagę ale jednak to robisz.

ale nieważne, zakładając że nie powinieneś - ci o których
@oniee: najlepsze są te komentarze o nowym samochodzie, mieszkaniu z rodzicami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ludzie nauczeni są, że tradycyjna waluta traci na wartości, więc nie opłaca się jej trzymać, a inwestycją nazywają zwykłe #!$%@? kasy na nowy telewizor, zajebiste auto, najnowszy iPhone i myślą, że to podnosi ich status społeczny.

Na świecie są tysiące ludzi żyjących w cichej desperacji, przepracowujących długie godziny w pracy, której nienawidzą,