Wpis z mikrobloga

Jakie mam #coolstory z dzisiaj. Pracuję w #kfc. Dzisiaj przyszli do mnie dwaj ciapaci i chcieli coś zamówić, ale nie mogłam się z nimi za cholerę dogadać po angielsku. Kilka razy zmieniali i kombinowali z zamówieniem. W końcu zdecydowali się na MaxiTwistBBQ. Facet podkreślił, że ma być łifałt bekon, bo muslim, więc okej, zaznaczyłam co i jak. Wszystko fajnie, zamówienie wydane. Upewniłam się na serwisie, że to był bez bekonu... a tu #!$%@?, bo pomyłka i z bekonem. Zanim zdążyłam się obejrzeć musilim #!$%@?ł swoją kanapkę z bekonem z bananem na ryju. Jak wychodził, to jeszcze ładnie "Do widzenia, dziękuję" powiedział.


#heheszki #pracbaza
  • 69
  • Odpowiedz
@Coolek: @R039: Wymogi nakładane przez sanepidy i ich odpowiedniki w dużych sieciach fast-food powodują to że jest u nich lepiej niż w wielu ekskluzywnych restauracjach.
  • Odpowiedz
@nietoperzu: W sumie to mial prawo zrobic gownoburze.
Zastanawiam sie czasami jak nieogarnieci ludzie tam pracuja. Czesto dostaje z jakimis bledami, tu typ dostal z bekonem chociaz niby dwa razy sie upewnialas. To trzeba miec nasrane we lbie zeby tego nie dopilnowac.
Pozniej ktos przyjdzie poprosi cos bez orzechow, a dadza Z nimi okarze sie ze jest uczulony i bedzie ratowanie czlowieka.
  • Odpowiedz
@Recuvvva: Jeszcze ktos daje ci plusy za powielanie mitow, ktore sa wyzsanne z dupy.
Jedzenie w sieciowkach jest ciagle badane i pochodzi z najlepszych hodowli, tam sa specjalne dzialy w firmach ktore sie tym zajmuja. Predzej u Gesslerowej zjesz stare czy niezdrowe mieso niz w McDonaldzie.
  • Odpowiedz
@Recuvvva: Na dodatek na wypadek ryfy zrywane sa kontrakty z dostarczycielem, a nie zamiatanie pod dywan. Kary w umowach tez odstraszaja przed sypanie soli drogowej, bo jak taki Janusz odwalilby cos takiego na kontrakcie z McDonaldem to by do dwudziestego pokolenia splacali kare.
  • Odpowiedz
@Recuvvva: Żeby Ci zobrazować jakie jazdy robią koncerny, to Ci opowiem truestory.
Kiedyś robiłem reklamy dla koncernu ze spożywki właśnie. Może nie tak duży jak KFC czy McDonald, ale każdy też zna.
Draka była o to, że puściłem do Polsatu plik emisyjny w PAL zamiast małym HD. Reklama banglała 3 dni, po czym się skapnęli, że coś nie halo.
Zgadnij jaką karę chcieli nałożyć.
3 mln za straty wizerunkowe, 10
  • Odpowiedz
Co za #!$%@? bzdury xD

Sieci fast foodowe maja najlepszych dostawcow i trzeba spelniac normy znacznie wyzsze, niz wymagane przez prawo, zeby miec z nimi umowe.

Usun konto


@Coolek: ALe to jest nagminne, chodzą takie ploty i masa ludzi w to wierzy. Akurat KFC jest dla mnie najlepszym fastfoodem, smaczne całe kawałki kurczaka.
  • Odpowiedz
@R039: ale głupoty pieprzysz, w fastfoodach jest mięso niskiej jakości ale wcale nie trujące albo przeterminowane. Po prostu jedni kupują masówkę a inni w almie stejki ze szczęśliwych krówek po 100 zł za kilogram.
  • Odpowiedz