Wpis z mikrobloga

Dobra podsumuję trochę #byczyna bo jest o czym pisać. Okej, może "stadion" jest w środku niczego, może dojazd nie jest najlepszy, może (tak jak dzisiaj) jak się ustawią wozy policyjne na drodze to autokar z piłkarzami już nie przejedzie, ale kurde, chciałbym żeby w każdej mniejszej polskiej miejscowości(albo nie w każdej, ale w jakiejś jednej centralnej która skupi kilka takich wiosek) był taki kompleks. Dwa boiska pełnowymiarowe, jedno ze sztuczną murawą, drugie z naturalną, do tego skromne trybuny i tyle. Czego chcieć więcej? Mogłyby tam grać drużyny A klasy, B klasy pewnie nawet i wyższych lig, mogłyby się zakładać szkółki dla dzieciaków. Pewnie że to utopia, ale piękna.

Co ciekawe, było WIFI na trybunie (2 lata temu byłem na Warcie w Poznaniu i nie było), był prąd, więc pracowało się przyjemnie. Dodatkowo obok boiska ze sztuczną murawą jest budynek z szatniami i salą konferencyjną, skromnie, ale naprawdę na dobrym poziomie.

Nie rozumiem tylko jednego. Co za debil oznaczył ten mecz jako podwyższonego ryzyka? W efekcie około 20 dziennikarzy chroniło drugie tyle wozów policyjnych, LARD i polewaczka. Absurd. Było 8 kibiców Widzewa, stali za ławkami rezerwowymi i normalnie oglądali mecz xD W ogóle za tymi ławkami było po prostu pole, na którym spokojnie mogli się ustawić kibice i oglądać mecz niemal z tej samej perspektywy co ja z trybuny.

Jak macie jakieś pytania to dawać #pilkanozna #pierwszaligastylzycia #widzew
  • 5
@czlapka: brak. Dalej żyje w swoim świecie, ma swoje zabawki. Dzisiaj też coś #!$%@?ł na konferencji, mówiąc że jego podopieczny może gadać głupoty o meczu, bo to świadczy ze jest optymistą a jemu potrzeba optymistów w drużynie
@Adams_GA:
Tam jest 4 liga. Byłem kiedyś na ligowym jako zwykły kibic i powiem Ci, że mi się podobało. Luźna atmosfera, spiker i takie tam. Co do boiska to burmistrz dużo kasy w to włożył, ale teraz go nie wybrali z tego co mi wiadomo. Grałem tam też na boisku ze sztuczną murawą. Bajka. A drużyn młodzieżowych to oni za dużo nie mają.