Wpis z mikrobloga

Czego moje biedne oczy były świadkiem, to ja nawet... Wracam sobie w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego z obiadku do czytelni i nagle dzieje się coś dziwnego. Prawie na środku holu głównego jakieś trzy ciemnoskóre #rozowepaski zaczynają rozkładać dywany i przymierzają się do rozpoczęcia modlitwy. #!$%@?, bardziej oczojebnego miejsca nie mogły sobie znaleźć. Na szczęście Pan ochroniarz grzecznie poprosił je o ogarnięcie dupy i z wielkim ubolewaniem zwinęły stragan.
#islam #cojapacze #truestory #warszawa
greebqmaster - Czego moje biedne oczy były świadkiem, to ja nawet... Wracam sobie w B...

źródło: comment_sM0ifjI0CcxX9EQclJ11SSHbt7ak56EF.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wyindywidualizowanyentuzjasta:

Myślę, że większą atencją było by modlenie się na środku uczelnianego korytarza, albo w trakcie wykładu. Uczelniane biblioteki nie należą do specjalnie zatłoczonych i atencyjnych miejsc.


Główna uliczka BUWu, drugiej największej biblioteki w Warszawie i największej biblioteki UW, w sobotę + 1.5 miesiąca przed maturami jest całkiem atencyjnym miejscem.
  • Odpowiedz
Bardzo sprawnie manipulujesz informacją. Jako przykład pochodzenia tych pań podajesz Turcję - jeden z najbardziej "tolerancyjnych" krajów, gdzie islam jest dominującą religią


@greebqmaster: Podałem Turcję, gdyż to właśnie studenci tego kraju najczęściej przyjeżdżają do polski na wymiany i na 99% to są Turczynki. Nie wiem, po co w to mieszać Arabię Saudyjską.
I tak BTW, nigdy nie byłem w bibliotece UW, nie wiem czy są tam jakieś inne, spokojne zdjęcia.
  • Odpowiedz
Tu nie chodzi o zatłoczone czy nie, są bibliotece a nie parkingu z latającymi dywanami, ktoś musi je obchodzić bo one muszę teraz tu konieczne, w chrześcijańskim kraju się pomodlić.


@tomaszk-poz: Błąd. Polska jest krajem świeckim.
  • Odpowiedz
@greebqmaster: niegdyś, mieszkając z Irakijczykiem w akademiku (również Warszawa) byłem codziennie budzony przez jego modły. A ponieważ kierunek Mekki, do którego muzułmanie zwracają się z modlitwą, przechodził przez moje łóżko, tak też codziennie rano dostawałem kilka pokłonów od współlokatora ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@wyindywidualizowanyentuzjasta: haha, jak cie zaatakowali, jestes wrogiem nr 1, bo smiesz bronic WROGA czyli MU ZUL MA NINA (!), daj spokoj, teraz w modzie u mlodych jest byc prawicowcem z nienawiscia do islamu. Trzeba to przeczekac, bo jedynymi lekarstwami sa - albo zmuszenie tych ludzi aby poczytali normalne ksiazki na temat islamu, albo, co bardziej preferowane, po prostu zapoznanie sie osobiscie z ta religia, a oba te wyjscia sa dla
  • Odpowiedz