Wpis z mikrobloga

Może ktoś polecić jakąś podkładkę do myszki pod low sens? Do tej pory miałem szmacianą Everglide DestruktPad XL (ok 40 x 30cm), ale po 10 latach trochę się już zużyła i myślę nad czymś nowym. Grane głównie w #csgo .
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
Spece od szmacianek, można je prać w pralce? Mam taką jebitna na pół stołu, ale jej wygląd pozostawia już wiele do życzenia.
  • Odpowiedz
@henorek: Czekam właśnie na Zowie FK1, polubią się? :)
@Letoo: Ja bym uważał z praniem w pralce. Może się okazać że sie rozklei. Ja swoją prałem ręcznie w wannie spłukując prysznicem i nie zauważyłem efektów ubocznych.
  • Odpowiedz
@prosteraczej: tego x7 500mp mam chyba już trzeci albo czwarty rok i jest bardzo dobra. Jem i syfie przy niej bardzo często a nie zużyła się w ogóle. Wystarczy przecierać wilgotną szmatką. Poślizg fajny - gram na razer abyssus przy 450dpi, 1000hz i 2.0 sensie
  • Odpowiedz
@prosteraczej: jasne, co prawda do tak dobrej myszki wolałbym qck+ ale swój wybór opieram raczej na zaufaniu do SS i recenzjach w necie :D jak nie jesteś pro graczem to jeden #!$%@? jak dla mnie
  • Odpowiedz
@Letoo: Nie ryzykowałbym z pralką. Osobiście piorę ręcznie w ciepłej wodzie i mydle. Należy też pamiętać żeby nie wystawiać do suszenia na ostre słońce bo może się rozkleić.
  • Odpowiedz
@henorek: Poczytałem trochę po forach i dużo ludzi pisze, że jakościowo QCK+ z tym A4Tech są prawie identyczne. Także nie wiem czy jest sens tak przepłacać. Ktoś miał doczynienia z obiema i może się wypowiedzieć?

Po prostu nie chciałbym dopłacać za samą markę ;)
  • Odpowiedz