Wpis z mikrobloga

#motocykle Hej, szukam od paru dni Cbr 600, co prawda szukałem F3 ale znalazłem ten model wystawiony na otomoto:

http://otomoto.pl/honda-cbr-honda-cbr-600-f2-pc25-94r-M4260539.html

Co myslicie? Nie chce zrzędzić i szukać dziury w całym ale cena mimo wszystko wydaje się dość niska, porównując do zdjęć i opisu. Jak gość faktycznie założył nowy tłumik Yoshimura i przewody w oplocie to mogłoby to sugerować, że nie skąpił kasy na moto. Jaka jest wasza opinia? :) (oprócz tego, że trzeba pojechać i zobaczyć ale mam ponad 120km i zanim pojadę to chętnie sprawdziłbym wszystkie za i przeciw :)
  • 8
@zxldz: @sharkslayer: @trueno2: Budżet mam 6000 pln i pojawiają się już jakieś w miare wyglądające f3 w tej cenie. Zdecydowałem się na ten model, bo primo - podoba mi się z wyglądu (a jak wiadomo to ważne ), a dwa to miłe połączenie sportu z możliwością wyjazdu na dalszą wycieczkę, a niestety nakedy bez owiewek się do tego średnio nadają. W tej cenie mam jeszcze opcję "jajka" ale wygląd
@nokio: w tej cenie naprawdę rozszerz kategorie poszukiwań. Sam chciałem F3 ale po 6 złomach które obejrzałem stwierdziłem ze nie ma to sensu. W dodatku nie oszukujmy się, 600 jest od pałowania. Ten motocykl lubi wysokie obroty :)
@nokio: Hornet trzyma mocno cenę, silnik właśnie od F3. Miałem niebieskiego w macie z 2004. Super sprzęt. Jedyną rzeczą do której można się przyczepić do tych ze starszych roczników to brak fabrycznej regulacji wstępnego napięcia sprężyny w przednim zawieszeniu. Za 200zł można dokupić taki bajer. Dość ciężko znaleźć dobry egzemplarz do 6500zł, większość jest po upadkach i raczej malowana.