Wpis z mikrobloga

  • 228
Mirki co sie teraz wydarzyło to ja nie wierzę. Wysiadlem na Metro Centrum i powolnym krokiem szukam odpowiedniego wyjścia i nagle biegnie jakiś chłopak, wpada do metra, wypada mu telefon i drzwi się zamykają. To był jakiś galaxy s ileś. Więc podchodzę do telefonu i nagle podbiega rumun że to jego, czy to jego kolega był. Odpowiadam, że mu nie wierzę. W pobliżu było dwóch tych strażników metra, czy jak ich nazwać. Opowiedzialem co i jak i oddalem im. Mam nadzieję, że koles czy też Mirek się wróci i go odbierze. Widział, że mu wypadł. Na początku miałem plan żeby wziąć telefon i mu dziś jeszcze wysłać, ale po tym jak ten rumun podbiegł to bezpieczniejsze było oddanie go tym kamizelkowym. Teraz myślę, że mogłem chociaż napisać do np. do jakiegoś bliskiego kontaktu z tego telefonu smsa, ale najmadrzejszy człowiek po wszystkim.
Mam nadzieję, że odzyskasz telefon!
#metro #warszawa #galaxy #centrum #truestory
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Breniacz: Wrzucić rumuńską wokalistkę która ogólnie robi furorę wyglądem i porównać z typowo brzydką cyganką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@void1984: Skąd żeś wziął jej polski rodowód? Urodzona w Rumunii rodzice też tej narodowości. Serio się pytam bo spotykam się z tym któryś raz i zazwyczaj argumentem było to że jest "piękna jak nasze dziewczyny"
  • Odpowiedz