Wpis z mikrobloga

Elo. Jako że ostatnio bety lewaga wyglądają tak jak @xvlk czyli skip albo rzut monetą to pomyślałem, że może statystyka pozwoli obrać jakąś taktykę przy obstawianiu. Do wyliczeń wziąłem swoje wszystkie 135 meczy.
Wyniki są następujące pachoły:
na mapach BO1 bet na underdoga wchodzi w 35%, a na faworyta w 65%;
na mapach BO3 na underdoga - 38,3%, a faworyt 63,7%.
Generalnie bez podziału na mapy bet na underdoga wchodzi w 36,3% a faworyta w 63,7%.
Wnioski? #!$%@? wie.
#lewackiebety #csgolounge #csgobety #csgo
  • 9
@xortis: sam chciałem zrobić kiedyś takie statystyki, ale brak zapału :) a gdyby wszystko grać sztywną stawką powiedzmy 10$, to gdzieś profit jest? to byłoby ciekawe
via Android
  • 0
@Siadak: wszystko zależy od procentów, ale generalnie wybierając underdogi z mniej niż 30% lub faworytow z nie więcej niż 75% powinno się być na plusie. Oczywiście stawiając tylko na jedną grupę. Generalnie najlepiej chyba jak ktoś ma mało kasy to na underdogow niech sypie, przynajmniej pewny zysk będzie, a gdy budżet większy to ładować w faworytow ciągle bo niby mniejsze wygrane ale częstsze i przypływ szekli stały.
via Android
  • 0
@Siadak: nie spisywałem % poszczególnych meczy, interesowało mnie tylko jaka jest częstotliwość wygranych underdogow. Wynik nie wiem w sumie czy jest zadowalający gdyby było coś pod 40-45% to wtedy wszystko jasne. Na csgolounge w swoich meczach posprawdzaj, jeśli masz chociaż 100 betow z ostatnich 3 miesięcy to pewnie większość się pokryje z moimi
@xortis: ale tam wybierałem mecze, a chcę wszystkie mecze bez wyjątku wziąć pod uwagę, chyba się wezmę i pospisuję, bo nigdzie w internecie nie widziałem historii kursów z csgolounge.
@xortis: Z tych pseudo statystyk nie da się wyciągnąć wniosków. Zrobiłeś za mało przedziałów - jest tylko faworyt i underdog, stosunek 51 - 49 wrzuciłeś do jednego wora z 90 - 10. Nie podałeś ile było meczy BO1 a ile BO3.
W ogóle to nawet nie wiadomo czego dotyczą te twoje procenty bo skoro bet na underdoga wchodzi w 35% (przypadków?) , a na faworyta w 65, to ma skuteczność ~100%.
@itpr: poróbcie swoje statystyki to może wyjdzie coś lepszego. Meczy BO1 obstawiłem 83 (underdogi wygrywają w 29, faworyt w 54), a BO3 łącznie było 52 (underdogi biorą 20, faworyci 32). Generalnie jest to zbyt mała ilość meczy by wyciągnąć jakieś twarde wnioski, ale zakreśla się ogólny stosunek około 65-35 co wydaje mi się w większej ilości meczy dojść do 70-30.