Wpis z mikrobloga

Martwicie się, że może być wojna? :/
Ostatnio dużo o tym myślę, bo co prawda mnie wywiało do pięknego Wrocławia, ale mam w lubelskim rodzinę. Chciałabym się przenieść na studia bliżej nich. Jednak teraz, gdy dzwonię do domu, mówią, że dobrze, że jestem dalej - w żartach oczywiście. Generalnie to nie wiem, jakie są w lubelskim nastroje, ale chyba takie same jak tu, jak wszędzie... beztroskie. I jeszcze na głównej znaleziska o Iskanderach w Obwodzie Kaliningradzkim., Abramsach w Drawsku Pomorskim i przymusowym poborze...
Jestem przygnębiona.
#gorzkiezale #wojna #lubelskie #depresja
  • 29
  • Odpowiedz
@Oszaty: Bo czytasz jakieś informacje z dupy to jesteś przygnębiona. Tak samo wczoraj czy tam przedwczoraj 1000 wykopów bo ktoś niby odczytał jakąś depesze wojenną, #!$%@?, okazało się że to prognoza pogody
  • Odpowiedz
@Oszaty: Polski nie ruszą, nie opłaca im się teraz. Chociaż przynajmniej kraj reaguje ok. jest zwiększona mobilizacja służb oraz samych obywateli. ps. też jestem z lubelskiego i mieszkam sobie we Wro ;)
  • Odpowiedz
@Oszaty: Opowieści o wojnie, to odłóż na bok. Nie słuchaj mediów, nie słuchaj stulejarzy z mirko. Spróbuj się uspokoić zadając sobie kilka pytań i odpowiedz sobie:
1) Czy wojna w rozumieniu tradycyjnym przyniosłaby komuś realne korzyści?
2) Czy jest możliwy scenariusz "krymski" w Polsce?
3) Co dla agresora oznaczałaby wojona z Polską w ujęciu międzynarodowym?

Jak chcesz to pisz na priv, spróbuję Ci powyjaśniać te tematy, bo tu na mirko
  • Odpowiedz
@Iudex: I właśnie takie 3 pytania i od razu 3 odpowiedzi powinny się od razu pojawiać na wykopie jak tylko ktoś spróbuje użyć tagu #wojna. No do #!$%@? ,ludzie nie nakręcajcie się bo za miesiąc będziecie jak glupki siedzieć w pokoju z AK47 na kolanach i czekać na wroga ,gdzie wszyscy będą żyć normalnie . Wszystko to co się dzieje dookoła to napinanie muskuł . Polska dobrze
  • Odpowiedz
Ćwiczeń obowiązkowych nie ma , powołań nie ma .


@Emptyhuman: To jest dobre. Przychodzi z tydzień temu kumpel do pracy i mówi: trwa CICHA MOBILIZACJA, kumpel dostał powołanie na tydzień na ćwiczenia rezerwy! I weź tu wytłumacz gościowi, że zawsze ludzie byli, są i będą powoływani na takie ćwiczenia, niezależnie od okoliczności. Nie kupi tego, nie kupi za cholerę, bo przecież WOJNA, CICHA MOBILIZACJA, HURR DURR.
  • Odpowiedz