Wpis z mikrobloga

Tłumacze januszom na przerwie w #pracbaza jak manipuluje telewizja żeby głosować na komora, dochodze do momentu słupków sondażowych:
Mówie:
Telewizja tak pokazuje słupki poparcia, żebyś widział że nie ma sensu głosować na kogoś innego niż komoruski bo każdy przegra.

I tu odzywa się najmądrzejszy janusz:

No bo na kogo głosować?
Pedał transwestyta?
#korwin #!$%@? debil od zawsze?
#duda oszołom?
Jeszcze ta #ogorek w miare ogarnięta.

A co wiesz o Dudzie pytam?
Eeee yyyy...

##!$%@? #podludzie #januszepolityki #polityka #jkm #wybory

Oto głos narodu na #emigracja
  • 18
@SUQ-MADIQ: Jak macie satelitkę to zaprogramuj na wysoki kanał Polsat News - bardzo prawilna stacja gdzie poza informacjami regularnie pokazują Korwina. Tyle na dzień dobry powinno wystarczyć. Może w formie przysłuchiwania się w tle coś pęknie.
@lukasyyyy: Bo ja wiem? Myśle że idiota wszędzie będzie idiotą.
To już angole co rano przychodzą do mnie po wieści z frontu - jak tam wojna co sie dzieje i im opowiadam.

A Polacy?
Jaka wojna chłopie? Co ty #!$%@?? Żadnej wojny nie ma i nie bedzie.
@lukasyyyy: A wtedy wynik by wyglądał tak:


Sprawdź i porównaj wyniki wyborów do PE w Polsce i poza nią, szczególnie w UK. W najbliższych wyborach głos emigracji będzie decydował o tym czy i jak bardzo KORWiN przekroczy barierę 5% więc warto by było żeby panowie JKM i PW zrobili solidne tournee po zachodniej Europie by uświadamiać wyborców chociaż nawet nie trzeba tego robić.
@SUQ-MADIQ: U mnie szef kuchni jest za Korwinem. Reszta się nie interesuje, prócz jednego typa (35lat chyba), który od zawsze głosuje na PiS i w ogóle to najlepsza partia i nie powinniśmy nawet myśleć, by głosować na wariata. W szczegóły nie ma po co wchodzić, bo na tym dyskusja się kończy. Nie wie, co w sumie zrobiło PiS i Korwin, ale PIS NAJLEPSZA PARTIA. Także na szczęście rzadko temat spada na