Wpis z mikrobloga

Zostałem odznaczony przez jednego z członków sekty korwina zaszczytnym mianem "zupełnego idioty". To ciekawe i ważne wyróżnienie niestety chyba zostało mi nadane nieuzasadnienie, gdyż członek sekty ma inną linię niż Świrwin, a o schizmie nie słyszałem. Otóż order ten przyznano mi gdyż "tylko zupełny idiota i kretyn bierze dosłownie słowa Świrwina-Mekke że dziecko należy do rodziców".
Myślę sobie, ufff, nie dość że wyróznienie dla mnie że wśród korwinowców jestem idiotą, to jeszcze Świrwin tak naprawde nie uważa że dziecko należy do rodzica i świat jest lepszy.
...niestety, zaraz po tym ujrzałem filmik gdzie Korwin na spokojnie po tabletkach tłumaczy jaka jest aktualna cena dziecka i że należy sprzedawać dzieci na wolnym rynku bo są własnością rodziców, zamiast abortować.
No i pozostałtylko WYKOPFACE ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#neuropa #krul
E.....e - Zostałem odznaczony przez jednego z członków sekty korwina zaszczytnym mian...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Epoche: Te 25 tys rozumiem ze w przypadku sprzedazy detalicznej. A gdyby komus sie poczely blizniaki albo trojaczky, czy wtedy sprzedajac w hurcie zarabia sie mniej?
Czy cena 25 tys dolarow tyczy sie tylko dla dzieci z gwaltu, czy dla wszystkich?
  • Odpowiedz
@Epoche: you cannot into libertarianism

zawsze mnie to #!$%@? bawi, jak jakiś tępak usłyszy coś, o czym nie słyszał nigdy wcześniej (bo nie czyta książek, bo i po co) i zaraz hurr durr jakie to nowe, dziwne i nieznane, muszę po tym pojechać, chociaż ni #!$%@? nie wiem o co chodzi
  • Odpowiedz
@Epoche: Powiedzmy, że jakaś para, w której kobieta jest bezpłodna, chciałaby mieć dziecko, z chociaż połową swoich genów, i znalazłaby kobietę chętną do urodzenia dziecka za te powiedzmy 25k $. Jak rozumiem jesteś za zakazem takiego procederu?
  • Odpowiedz
@FilozofujacaCalka: Myślę, że jego będzie łatwiej odwieźć od tych durnych postulatów niż obecną swołocz przekonać do normalnych zmian systemowych. Takie głupoty nie przejdą i są tylko frywolną dywagacją.
  • Odpowiedz
@Epoche: No to ty nie wiesz, że słowa krula są metaforą tak jak wszystko co zostało zapisane w biblii i nie wolno tego czytać dosłownie? xD Korwę powie "srałem", a kuce usłyszą "byłem na spacerze".
  • Odpowiedz
you cannot into libertarianism

zawsze mnie to #!$%@? bawi, jak jakiś tępak usłyszy coś, o czym nie słyszał nigdy wcześniej (bo nie czyta książek, bo i po co) i zaraz hurr durr jakie to nowe, dziwne i nieznane, muszę po tym pojechać, chociaż ni #!$%@? nie wiem o co chodzi


@dex_ter: Synu, czytałem misesa, rothbarda, hoppego i innych asów z ASE, już wtedy, gdy Ty jeszcze na dywan po drabinie
  • Odpowiedz
Synu, czytałem misesa, rothbarda, hoppego i innych asów z ASE, już wtedy, gdy Ty jeszcze na dywan po drabinie wchodziłeś. Znam temat od podszewki i w wielu sprawach się poprostu nie zgadzam.

Ciekawe czy ty dla przeciwwagi i konfrontacji argumentow czytaleś na przykłąd Marksa albo Lenina.


@Epoche: W moim życiu przeczytałem dwie książki. Jedna z nich to "Erystyka czyli sztuka prowadzenia sporów". Gdybyś ją przeczytał, to wiedziałbyś, że epitety to
  • Odpowiedz
Powiedzmy, że jakaś para, w której kobieta jest bezpłodna, chciałaby mieć dziecko, z chociaż połową swoich genów, i znalazłaby kobietę chętną do urodzenia dziecka za te powiedzmy 25k $. Jak rozumiem jesteś za zakazem takiego procederu?


@Epoche: odpowiesz?
  • Odpowiedz
@krolikbartek: Mam Ci odpowiadac na pytanie o surygatki w temacie posiadania dzieci na własność i rozporządzanie nimi jak przedmiotami zamiast definiowania dziecka jako podmiot z pewnymi prawami? Nie chce mi się kręcić gównoburzy w innym temacie...
  • Odpowiedz