Wpis z mikrobloga

Zostałem odznaczony przez jednego z członków sekty korwina zaszczytnym mianem "zupełnego idioty". To ciekawe i ważne wyróżnienie niestety chyba zostało mi nadane nieuzasadnienie, gdyż członek sekty ma inną linię niż Świrwin, a o schizmie nie słyszałem. Otóż order ten przyznano mi gdyż "tylko zupełny idiota i kretyn bierze dosłownie słowa Świrwina-Mekke że dziecko należy do rodziców".
Myślę sobie, ufff, nie dość że wyróznienie dla mnie że wśród korwinowców jestem idiotą, to jeszcze Świrwin tak naprawde nie uważa że dziecko należy do rodzica i świat jest lepszy.
...niestety, zaraz po tym ujrzałem filmik gdzie Korwin na spokojnie po tabletkach tłumaczy jaka jest aktualna cena dziecka i że należy sprzedawać dzieci na wolnym rynku bo są własnością rodziców, zamiast abortować.
No i pozostałtylko WYKOPFACE ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#neuropa #krul
E.....e - Zostałem odznaczony przez jednego z członków sekty korwina zaszczytnym mian...
  • 50
@GilbertEatingGrape:
musisz przedstawić rodowód, historie chorób w rodzinie, przydzielimy Cie do odpowiedniej klasy cenowej aa i czy miałeś jakichś tfu homosiów (nie chcemy wybrakowanego towaru sprzedawać przecież)
@JakisTakiNick: Kto powiedział ze podatki są złe? Sprzedaż dziecka nie różni się niczym od sprzedaży np. mięsa dlatego musi zostać obłożona VATem by nie dochodziło do nadużyć i wyłudzeń i absurdów (np. tak jak z lodami które były jednak wodą tak samo może być tutaj. Ktoś sprzedaje dzieci (bez VATu) a tak naprawde sprzedaje mięso które vatem jest obłożone)