Wpis z mikrobloga

TL;DR: beka ze stulejarzy

Tak się zastanawiam. Czy tylko ja mam bekę z wykopowych białych rycerzy-stulejarzy, strażników cnót i moralności, którzy pod jakimś wpisem typu:

-"moja dziewczyna CAŁOWAŁA SIĘ z kimś innym na imprezie"
-"zagadałem wczoraj do dziewczyny. okazało się, że ma chłopaka ale dalej chciała rozmawiać ze mną"
-"widziałem jak lokatorka robi na boku swojego chłopaka. (#!$%@? z tym, że nie kumpluję się z nimi i to nie moja sprawa"
momentalnie zaczynają wylewać wiadro pomyj na dziewczyny wspomniane we wpisach? No #!$%@? w co drugim komentarzu wpis typu:

-"olej ją! głupia dziwka!1one"
-"Jak mogła co za szmata"
-"zrobi to raz to potem będzie robiła Cię na boku cały czas"
-"Nie ufaj suce"
-"Powiedz gościowi że jego dziewczyna go zdradza, solidarność plemników!!1 Musimy się trzymać razem"

Są to tylko przykładowe wpisy, które charakterem są bardzo zbliżone do ich wypowiedzi. Niesamowicie mnie bawią takie teksty. Siedzi jedna z drugą stuleja i są ekspertami w relacjach damsko-męskich, a charakter tych obmawianych dziewczyn potrafią rozpoznać z odległości 50km łącza światłowodowego xD

Kiedyś miałem sytuację. Że całowałem się z dziewczyną która jest w związku. Znaliśmy się na długo przed tym jak poznała swojego chłopaka. W każdym razie akcja miała miejsce, a ona przyznała się, że całowała się z kimś innym. Gościu jej wybaczył, sranie w banie. Potem nawet płakał żeby go nie opuszczała. Anyway chodzi o to, że spotkaliśmy się kiedyś na imprezie u wspólnych znajomych. Znajomi, on, ona i ja. Koleś doskonale wiedział co między nami zaszło, ale podszedł podał mi rękę na przywitanie i udawał, że nic się nie stało. Chodzi o to, że zamiast spuścić mi #!$%@? w momencie kiedy się dowiedział co robiłem z jego dziewczyną, ten głupka strugał i udawał, że wszystko spoko. No #!$%@? samiec beta. Nawet nie... Alfabetu by nie starczyło żeby opisać jego stan świadomości. Taki właśnie stan świadomości mają wykopowi rycerze. #!$%@? złote rady i eksperci od związków mimo, że 24h siedzą przy komputerze i walą konia do chińskich bajek, a jak przychodzi co do czego to zachowują się jak #!$%@?. Wyłączcie komputer, wyjdźcie na ulicę i nauczcie się życia. Bo ono jest dużo bardziej złożone i czasem potrzeba trochę więcej faktów aby mieszać kogoś z błotem i wyzywać od suk czy szmat. Już tym bardziej żeby wyrokować do czego dana dziewczyna jest/będzie zdolna, a do czego nie.

Problem ten w większości dotyczy pocisków w stronę dziewczyn. Bo zdecydowana większość tutaj pomija problem gdy działa on w drugą stronę dlatego skupiłem się na tej konkretnej grupie.

PS. Absolutnie nie jest to bul dupy. Takie po prostu wolne myśli.

#wolnemysli #niebieskiepaski #rozowepaski #tfwnogf #friendzone #przymysleniazdupy #whocares #stulejacontent #niepopularnaopinia
  • 45
  • Odpowiedz
usuń konto śmieciu. zabić to mało


@obcy19: Zawsze gniję z nienawiści do ludzi, którzy #!$%@?ą panny w związkach. Przecież on nic nikomu nie obiecywał. Tylko ona jest winna, że zdradza. Ale lepiej wybaczyć księżniczce i skierować nienawiść na typka co uznał, że ziomeczek od karynki nie stanowi zagrożenia :P Zabić śmiechem to mało.
  • Odpowiedz
@neib1: jeżeli jak to określiłeś "#!$%@?" pannę, o której wiesz, że jest w związku, to jesteś śmieciem bez honoru. Jedno i drugie jest podczłowiekiem, godnym jedynie pogardy. Więc nie pie*dol o wybaczaniu księżniczce, bo chyba adresatów pomyliłeś
  • Odpowiedz
@obcy19: Od paru lat mi się nie zdarza, bo to tylko kłopoty, ale i tak #!$%@? mnie kompletnie twoje zdanie na ten temat, bo uważam, że winna jest tylko panna - no chyba, że to jakiś kumpel, ale jeżeli ktoś kogo nie lubię i nie szanuję to #yolo . Ty se myśl co chcesz - to nie ma żadnego znaczenia. Nawet śmieszniej, bo ból dupy :P
  • Odpowiedz
@motyw: O O ALBO

-MIRKI OSTATNIO JAKIŚ BABSZCZOL -45654645/10 SIĘ DO MNIE PRZYCZEPIŁ, CO MAM JEJ MÓWIĆ? XDDDD NO BRZYDKA JAK NOC
-XDDDD SPRYSKAJ SPREJEM NA PASZTETY

kontra:

-MIRKI OSTATNIO JAKIŚ STULEJARZ -546564/10 SIĘ DO MNIE PRZYCZEPIŁ, CO MAM MU MÓWIĆ? XDDDD
-KSIĘŻNICZKA SIĘ ZNALAZŁA, BOLCA CHYBA NIE MIAŁA DAWNO HE
  • Odpowiedz
@motyw: Sprawa jest prosta. Żaden ze stulejarzy nigdy nie będzie mieć fajnej dziewczyny. Żeby poczuć się lepiej, powyzywają różowe paski na wykopie (nie to że jakiegoś konkretnego, tylko najlepiej od razu wszystkie grupowo. Jeśli jedna dziewczyna zdradza chłopaka, to wiadomo, że wszystkie laski to szmaty itp.). Mirkowi poprawia się samopoczucie, bo nic nie traci. I tak to.
  • Odpowiedz
@motyw: o #!$%@? myslalem ze pochwalasz jego postawe a ty jeszcze zly ze w morde ci nie dal xD co za zwierze #!$%@?. jak zdradza dziewczyna to jej sie nalezy lepa na #!$%@? w szczegolnosci
  • Odpowiedz
@motyw: Jak to przeczytałem to aż krew z doopy mi poszła xD No ale nic daje się w ciągnąc w trolla i logicznie argumentować.

Uważam, że normalny facet nie patrząc na to ile i czyjej winy było w tym zajściu spuściłby łomot takiemu gościowi jak ja


Brawo tak właśnie robi #patologiazewsi Karyna dała przylizała się innym i Sebix go za to tłucze mimo iż Karyna dobrze wiedziała że ma swojego "łobuza".
  • Odpowiedz
@motyw: Niektórzy ludzie porzucili małpie zwyczaje eksponowania swojej agresji. Ja bym na jego miejscu dziewczynę zostawił, a Tobie podziękował, że mi pomogłeś dziwkę zdekonspirować.
  • Odpowiedz