Wpis z mikrobloga

Trzy rzeczy, żeby bezproblemowo poderwać pannę co najmniej 7/10:
1. Bądź mną.
2. Ubierz się zajebiście; tak na bogato. Elegancko, ale nonszalancko, żadne tam krawaty. Użyj ładnych perfum.
3. Bądź pewny siebie. Patrz pannie w oczy. Wysławiaj się elokwentnie.
4. ...??


#przegryw & #wygryw jednocześnie #protip #niebieskiepaski vs #rozowepaski #pstoprawda #takbylo #spamtagami
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hoobercik: Starsza o rok była (a ja preferuję #prokuratorboners). I zwyczajnie nudna. Nawet w łóżku, bo z mocno katolickiego domu, więc loda robiła, ale wszystko po ciemku. Potrafiła nawet wstać i zdmuchnąć świeczkę zapachową, która dawała półmrok. Nie pamiętam, kiedy miała urodziny, ale na dzień dzisiejszy będzie dobijać do 30, no i zdążyła wyjść za mąż za skrzyżowanie matiego z sebą.
  • Odpowiedz
@Hoobercik: Młode też się nudzą, ale młodą, jeszcze nie do końca oswojoną samiczkę możesz sobie wyszkolić na swoją modłę. A z taką co już studia kończy na gównokierunku, wiele nie zdziałasz.
  • Odpowiedz
@6901f5c3a4d7ef4be7f35d25feddfbca: Gdziekolwiek. Dziś była to młoda urzędniczka. Sami w pomieszczeniu. I poza tym, co napisałem, widać było, że bardzo się starała, aby wyjść na sympatyczną profesjonalistkę. :)


BTW, zapomniałem napisać, że to dotyczy dojrzałych panien, w tym przypadku z tytułem mgr, a nie gówniar, które wolałyby zobaczyć mnie w airmaksach i wyżelowanych włosach... :]
  • Odpowiedz
@tangodown: Nie ogarniam waszej klasyfikacji. 7/10 toż to z grupy 5-10% najatrakcyjniejszych kobiet (8+ to około 2%). "Niebrzydka" to może być 5.5-6.
W ogóle dobrze rozumiem, że ty masz pod 30kę i preferujesz ~15ki, no spoko.
  • Odpowiedz
@SeismicShake: Mówi Ci coś wyrażenie "płeć piękna"?
Poniżej 6/10 są bardzo brzydkie i/lub stare, dla desperatów.
6/10 to przeciętna.
7/10 niebrzydka, ale szału nie robi.
8/10 ładna.
9/10
  • Odpowiedz
@tangodown: przecież to się nie trzyma sensu. Rozkład statystyczny wygląda tak w społeczeństwie ze jest bardzo, bardzo mało zdeformowanych, obrzydliwych ludzi jak i tych niesamowicie perfekcyjnych. Najwięcej jest 5/10 co logiczne i takich to z 80% wszystkich dziewczyn i takie właśnie są "niebrzydkie/niezapiękne". 6/10 to już coś więcej, przykuwa lekko wzrok po kilku piwach, 7/10 to już ciekawe terytorium nawet i na trzeźwo. 8 to ideały a wyżej to jednorożce,
  • Odpowiedz
@SeismicShake: Za to Tobie logika jest straszna. Co innego 7/10 u faceta, bo "płeć brzydka", a co innego 7/10 u kobiety, bo "płeć piękna". Nie wspominając o tym, że różowa rano po przebudzeniu może być 6/10, a po godzinie już 8/10... I Ty tu chcesz stosować żelazne reguły matematyczne? Nonsens.
7/10 ≠ 7/10
  • Odpowiedz