Wpis z mikrobloga

@jamtojest: ja bardzo długo jej nie lubiłem a teraz mi się marzy :D więc dla mnie #prawilnebmw i to z wielu powodów, wyglądu też :D problemem jest to, że to jest chyba najbardziej "tłuste" BMW z wyglądu i nie każdy to lubi tym bardziej jak ktoś kocha design BMW z przed roku 90(jak ja)
@poje_bant: Może się podobać lub nie, ale ten samochód nie wygląda jak BMW i nie ma charakteru, jaki powinien mieć. Jak się patrzy na kolejne modele, to po E39 powinno być F10, wsadzone pomiędzy nie E60 wygląda jak z innej bajki.

Zobacz tutaj: http://www.ausmotive.com/images2/BMW-5-Series-Touring-19.jpg

Przód serii 5 był zawsze agresywny, pochylony do przodu, lekko drapieżny. E60 ma przód pochylony do tyłu, jak rozparty w fotelu. Tak samo wąskie, agresywne lampy, które
@jamtojest: przyznam, że tak wnikliwie tego nie analizowalem, ale jak pomyślę to ta agresywność została już utracona po e34. Mi zwyczajnie e60 się podoba, mimo, że jestem fanem starego designu BMW, a F10 podoba mi się mniej. Gdybym mógł wybrać sobie daily dzisiaj to wziąłbym e60/e61 z najmocniejszą benzynową R6, a auto to podziwiania w weekendy np e28 eta lub e23.