Wpis z mikrobloga

Jakże by inaczej. Skoro okiem komentatora to można coś powiedzieć o zapleczu całego wydarzenia, jakieś ciekawostki z zawodnikami, o współ komentowaniu z Morgenem które wyszło cudownie. Czy po prostu o tym jak wyglądało to faktycznie okiem komentatora.

Ale nie, trzeba #!$%@?ć o gimbo-fanach, przelecieć po kolei wyniki każdego meczu i zakończyć zacną puentą, czyli wszystko było zajebiście etc. etc.

W sumie to nic wielkiego, no ale facet ma możliwości, a robi niewiele więcej niż materiał promocyjny. W sumie szkoda.

#csgo #izak #eslone
B.....9 - Jakże by inaczej. Skoro okiem komentatora to można coś powiedzieć o zaplecz...
  • 19
@xvlk: A niech sobie drenuje, nie oglądam jego materiałów ani strumyków. Ale skoro nazywa to "okiem komentatora" to niech to bedzie okiem komentatora a nie okiem każdego kto oglądał.

@washington: Morgen z tego co widzę wygląda spoko, ale on rzadko cokolwiek robi oprócz strumieni. Nawet chce chyba zrezygnować z komentowania w ogóle.
@Bercik899: #!$%@?ąc od IEM, oto właśnie różnica między sceną CS:GO i LoLa, a SC2 - w SC2 profesjonalne podejście casterów, ale też często pomiędzy meczami fajne eventy (np. casterzy grają FFA), analizy sytuacji, różne nawiązania i smaczki, widać, że całość skierowana do świadomego i dorosłego odbiorcy - no i 50 tysięcy widzów na twitchu w trakcie finałów.
Scena CS:GO i LoL - drętwy komentarz (naprawdę, na CS:GO praktycznie nie istnieją emocje
@Mave: W Lole i Doty nie gram ani nie grałem, to się nie wypowiem.

Ja się na prawdę ciesze, że popularność takich imprez rośnie. Ale czemu nie idzie z tym jakość? Czasu na granie w CS-a coraz mniej, więc chociaż pooglądać czasem byłoby fajnie. Brakuje takiego komentatora z ogarnięciem i odrobinę mniejszym parciem na szkło.
@Bercik899: Jakość za tym nie idzie, bo popularność rośnie ze względu na napływ dzieci, których interesują skiny. Wystarczy zobaczyć co dzieje się na jakimkolwiek evencie, gdzie rozdawane są darmowe skiny do LoLa - masa dzieciaków stoi w kolejce parę godzin, żeby zdobyć kawałek tekstury wart parę dolarów. Robią oni sztuczny tłum, sztuczną oglądalność i jakoś tam wzrasta przez nich zainteresowanie grą, ale jest to typowy przykład dominacji ilości nad jakością. To
@Mave: "drętwy komentarz (naprawdę, na CS:GO praktycznie nie istnieją emocje u komentatorów podczas meczów, o ile Izak jeszcze potrafi się wydrzeć zwłaszcza jak grają VP, to zagraniczni casterzy cały czas tym samym spokojnym głosem doprowadzają człowieka do śpiączki"
-Mave, are you kidding me?!
Jest wielu dobrych angielskich komentatorów, poziom komentarza zwykle wyższy niż w PL.
@Bercik899:

Czy Izak to komentator? Tak.
Czy Izak mówił w filmie o IEM? Tak.
Czy tytuł okiem komentatora był dobry? Tak.

Nie wiem o co się czepiasz w tytule nie jest napisane "backstage IEM okiem komentatorat". Mi się ciekawie słuchało jego opinii na temat kolejnych meczy.

@essf: A to że IEM po polsku wyglądał tak a nie inaczej, że komentarzy robili tyko to co robili to nie sprawka izaka i